./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Veegas.
  • 312
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Veegas

 
Veegas to zespół grający muzykę disco, disco polo oraz power dance. Formacja składa się z trzech mężczyzn, którzy pochodzą z malowniczego Zamościa. Nie pamiętają dokładnie dnia, w którym zrodził się w ich głowach pomysł założenia zespołu. Są przekonani, że odbyło się to podczas jednej ze świetnych imprez w ich rodzinnym mieście, gdzie spotkali się i stwierdzili, że nie ma sensu dłużej czekać, by założyć własną grupę disco polo i dance. Z pewnością jesteście ciekawi, czy ta spontaniczna decyzja wyszła im na dobre? Ich zapełniony po brzegi imprezowy kalendarz, świadczy o tym, że było warto zaryzykować.

Mimo wspólnej, pozytywnej decyzji odnośnie założenia formacji, głównym pomysłodawcą i nosicielem idei był Adrian Rybczyński. W zespole zajmuje się komponowaniem muzyki i pisaniem tekstów. Jest liderem oraz wokalistą Veegas. Jego kompanami podczas muzycznych wojaży są utalentowani i posiadający ogromne poczucie humoru Kuba i Arek, którzy zasilają zespół grą na gitarach. Już na pierwszy rzut oka widać, że mężczyźni doskonale się dogadują i są prawdziwymi przyjaciółmi nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym.

Nie da się ukryć, że tym, co Veegas ma najlepszego jest wspaniały kontakt z publicznością. Skład poświęca wiele pracy oraz energii na przygotowania do koncertów. Stara się, by ich występy były wspaniałym show, którego nie da się zapomnieć. Pomaga w tym muzyka płynąca na żywo z gitar, co bez wątpienia odróżnia ich od większości innych zespołów, które grają muzykę disco i dance. Ich priorytet – kontakt z publicznością – jest stałym punktem programów. Członkowie zespołu zawsze mają ze sobą różnorodne gadżety, takie jak koszulki czy płyty, które za darmo rozdają swoim fanom. Veegas dba również o repertuar podczas swoich występów. Mężczyźni starają się, by do każdej imprezy, jaką prowadzą, dobrać odpowiednie utwory. Wybór piosenek zależy głównie od tego, dla kogo grają i jaki charakter ma mieć koncert.

Ulubionym miejscem występowania formacji są kluby. To w nich czuja się najswobodniej podczas imprez. Uwielbiają, kiedy dyskoteki są wypełnione po brzegi, a fani śpiewają razem z nimi wszystkie piosenki.

Największymi hitami Veegas są: „Plastikowa Biedronka”, „Miękki Koc”, „Bukiet Róż”, „Będzie Pompa”, „Piwo Paliwo” czy ”Lubię Jeansy (Ślimak)”. O wielkim sukcesie, jaki osiągnęła grupa świadczy fakt, iż ich przeboje są często grane przez DJ’ów z całej Polski na wszystkich największych imprezach disco polo i dance. Warto podkreślić, że najbardziej lubiane przez słuchaczy piosenki są promowane przez znane stacje muzyczne. Veegas cieszy się też ogromną oglądalnością na znanym portalu YouTube.

Zespół ma na swoim koncie aż trzynaście teledysków. Możecie obejrzeć klipy jakie formacja nakręciła do przebojów: „Plastikowa biedronka”, „Miękki koc”, „Słodki smak”, ”Bukiet Róż”, „Będzie Pompa” ,”W Górę Dłonie”, ”Piwo Paliwo”, „Lubię Jeansy (Ślimak)”, „Nadzy w Świetle Gwiazd”, „Klaszcz i Śpiewaj”, „Biegać Skakać”, „Balanga do rana”, „Pokochaj mnie” oraz „Te jej czerwone usta”.

Grupa Veegas jest doskonałym przykładem, że w życiu trzeba ryzykować i podejmować spontaniczne decyzje. Mężczyźni dosłownie potraktowali słowa znanego przysłowia: „Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana”. Wzięli się na odwagę i teraz cieszą się życiem, w który mogą spełniać swoje największe muzyczne marzenia.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 30 Dziś « 1 001 113 Odwiedzin