./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Andre.
  • 177
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Andre

 
Andre to jednoosobowy zespół, którego pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku i od tamtej pory z roku na rok tworzy coraz popularniejsze utwory.
Piosenki wykonywane przez Andre cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i osób starszych. Artysta nie tylko sam wykonuje swoje piosenki, ale także sam je tworzy. Do znanych hitów wokalisty należą otwory Disco Polo gra, Kasiu, Kasieńko oraz najnowszy utwór Ale Ale Aleksandra. Ten ostatni kawałek stał się prawdziwym hitem. Często można go usłyszeć na dyskotekach, weselach oraz wielu innych imprezach okolicznościowych.
Andre chce by jego hity trafiły do szerokiego grona odbiorców, dlatego też nagrywa on videoclipy, które szturmują kanały muzyczne w Internecie oraz telewizji, a także daje koncerty, na których bawią się całe rodziny.
Na stronie internetowej wokalisty można zapoznać się z wieloma ciekawymi informacjami biograficznymi, jak również można poznać jego dyskografię wraz z nakręconymi do piosenek teledyskami. Oprócz tego warto obejrzeć galerię, która zawiera najciekawsze zdjęcia artysty zrobione podczas publicznych występów. Andre ma też swój profil na Facebooku, na którym fani mogą dowiedzieć się więcej o muzycznych planach wokalisty.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 21 Dziś « 981 137 Odwiedzin