./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Gonti.
  • 370
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Gonti

 
Gonti to grupa muzyczna, wykonująca muzykę dance, która powstała w Warszawie. Jest to zespół nowy, ale coraz popularniejszy, a to za sprawą wpadających w ucho kawałków. W skład grupy wchodzą: Sebastian Gontarz, Patryk Janas i Ewelina Kowalik.

Trio nagrywa nowe piosenki oraz koncertuje po całej Polsce. Każdy występ grupy, to prawdziwe show. Teledyski do piosenek zespołu są też często emitowane w telewizyjnych stacjach disco polo, a największe hity nie schodzą z list przebojów w rozgłośniach radiowych.

Do najbardziej znanych utworów zespołu należą piosenki, Tak, właśnie tak, Tańcz Mała lub Dziś pragnij tylko mnie. Każda z piosenek niesie duża dawkę pozytywnej energii, która udziela się na koncertach. Niektóre teledyski doczekały się tak wielu odsłon, choćby w popularnym serwisie YouYube, że powstały remixy tychże kawałków. Oprócz występów na dużej scenie grupa ma na swoim koncie także udziały programach poświęconych muzyce disco polo, które można obejrzeć na stacji POLO TV.

Zespół założył oficjalny profil na Facebooku, dzięki któremu można się o grupie dowiedzieć wielu ciekawych informacji. Warto tu zajrzeć, by być na bieżąco z trasami koncertowymi oraz informacjami o nagrywanych nowych singlach.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Vovka Szczecin [27.07.2016]
Super muzyka...rytmiczna wpadajaca w ucho...Fajne kolorowe teledyski...z pięknymi dziewczynami...
Vovka Szczecin [27.07.2016]
Super muzyka...rytmiczna wpadajaca w ucho...Fajne kolorowe teledyski...z pięknymi dziewczynami...
2 Online « 97 Dziś « 996 774 Odwiedzin