./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Solaris.
  • 131
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Solaris

 
Solaris to zespół który już od ćwierć wieku towarzyszy miłośnikom disco polo. Ta zamojska grupa założona została przez jej wokalistę Piotra Wójcika.

Elektroniczne brzmienie zespołu to doskonałe tło każdej imprezy muzycznej. Solaris do tej pory wydał osiem płyt w wytwórniach w całej Polsce, m.in. w Łodzi, Krakowie czy w Warszawie. Do największych hitów grupy, uwielbianych przez fanów, zaliczają się takie piosenki jak: Samotność jak zły sen, Szmaragdy i diamenty, Nie chcę ciebie stracić, Zabawa trwa, Ten Twój Styl, Goń Swe Marzenia, Deszczowa opowieść nad ranem czy Zostań ze mną jeszcze raz. Niektóre z nich przez długie miesiące gościły na Europejskiej Liście Przebojów Polskiego Radia Lublin. Przeboje z 2008 r., które znalazły się na płycie "Szmaragdy i diamenty" pojawiły się także jako tło muzyczne w znanych polskich serialach, jak "M jak miłość" czy "Londyńczycy". Jedna z piosenek z późniejszego albumu Solaris Czuję moc była kandydatką do krajowych eliminacji konkursu Eurowizja. Dzięki temu, album zespołu o tym samym tytule, co wspomniana piosenka, trafił do wszystkich sklepów sieci Media Markt, Kolporter, Ruch oraz, oczywiście, Empik.

Solaris występuje dla swoich fanów cały rok. Największe wydarzenia muzyczne, którymi może się pochwalić to z pewnością Festiwal Dobrej Zabawy w Operze Leśnej w Sopocie i festiwal Disco Hit Kobylnica.

Grupa Piotra Wójcika występuje także na imprezach okolicznościowych. Zespół posiada własne oświetlenie i nagłośnienie i z pewnością rozkręci każdą imprezę od wesela przez imprezy integracyjne i firmowe po festyny, dożynki czy dni miejscowości.

Zespół posiada oficjalny fanpage na Facebooku, który lubi prawie 21 tysięcy osób oraz stronę internetową. Pozwalają one każdemu fanowi na bieżąco śledzić poczynania grupy disco polo i aktywnie uczestniczyć w jej rozwoju.

Na stronie Solaris znajdziesz pełną dyskografię zespołu z tekstami utworów, terminy zbliżających się koncertów, wideoklipy do utworów, galerię zawierającą fotografie z koncertów oraz z sesji zdjęciowych a także pozostałe informacje, dzięki którym jeszcze lepiej poznasz Piotra Wójcika oraz jego zespół.

Dwadzieścia pięć lat istnienia to wyjątkowo długi staż w branży muzycznej, a fakt, że członkowie Solaris mają się doskonale i ciągle zaskakują fanów nowymi piosenkami sugeruje, że to zespół z najwyższej półki i zdecydowanie każdy fan disco polo powinien po niego sięgnąć.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 40 Dziś « 959 719 Odwiedzin