./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Bartosz Abramski.
  • 368
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Bartosz Abramski

 
Bartosz Abramski to jeden z najmłodszych artystów poświęcających swój talent polskiej muzyce tanecznej. Swojej pasji oddał się w pełni już w 2007 roku. Wybór szkoły wyższej również był podyktowany miłością do muzyki, dlatego w roku 2013 Bartek ukończył drugi stopień szkoły muzycznej w klasie śpiewu.

Dla utalentowanego artysty, jak sam mówi, największym osiągnięciem muzycznym jest nagranie debiutanckiej płyty o porywającym tytule „Tam nasze są sny”. Oczywiście, przed jej ukazaniem się na rynku muzycznym powstały trzy single: Wróć do mnie, Nie pędź tyle i Perłowe oczy. Aby wypromować krążek, Bartosz zdecydował się na nakręcenie nie jednego, a aż dwóch profesjonalnych teledysków (jeden do piosenki „Tam są nasze sny”, a drugi do utworu „Nie pędź tyle”). Oba klipy możesz często zobaczyć na antenie stacji telewizyjnej Polo TV.

Wokalista mimo młodego wieku, nie spoczywa na laurach już rozpoczął prace nad nową płytą, czego dowodem jest jego kolejny singiel, który ukazał się zaledwie dwa miesiące po wydaniu pierwszego krążka. Jeżeli czujesz, że Bartek jest osobą, którą chciałbyś poznać bliżej, warto odwiedzić jego nową, odświeżoną oficjalną stronę internetową www.bartosz-abramski.pl. Dowiesz się dzięki niej kiedy i gdzie artysta koncertuje oraz o innych muzycznych newsach z życia piosenkarza. Informacje na temat nowych utworów i teledysków możecie czerpać również z oficjalnego profilu Bartosza na portalu społecznościowym Facebook.

Artysta, grając z własnym zespołem, doskonale sprawdza się na każdej imprezie, sprawdź czy jego młodzieńcza energia trafi do Twojego serca i gustu. Zapewne tak się właśnie stanie!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 98 Dziś « 996 775 Odwiedzin