./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    4Ever.
  • 325
    Słuchacze

    radia Disco Polo

4Ever

 
4Ever to grupa disco polo, która powstała w 2002 roku. Założycielem był Rafał Woźniewski, który obecnie jest wokalistą zespołu. Rafał dał się poznać słuchaczom jeszcze przed założeniem bandu, bowiem w 2001 roku zadebiutował piosenką Kochanków miałaś wielu. Jego występy można było zobaczyć w programie Disco Polo Live emitowanym w telewizji Polsat. W skład zespołu wchodzą także dwie tancerki, które są odpowiedzialne za występy i układanie choreografii tanecznej.

Pierwsza płyta grupy nosiła tytuł Miłość Cię zabiła. Kolejne płyty były nagrywane z kilkuletnimi przerwami. Drugi longplay zatytułowany Najlepszy moment zawiera wiele nowych piosenek, jak i kilka coverów. Do dnia dzisiejszego grupa wydała cztery krążki, ostatni w 2013 roku. Zespół zaczynał swą przygodę z wytwórnią Green Star, jednak w 2009 roku grupa zrezygnowała z dotychczasowej współpracy i nawiązała kontakt z wydawnictwem muzycznym Folk s.c., spod którego skrzydeł pochodzi ostatnia płyta bandu.

Zespół 4Ever ma na swoim koncie kilak nagród, choćby za udział w XII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, jako najlepszy zespół muzyki tanecznej oraz za udział w VII Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance. W tym drugim konkursie, występ grupy został okrzyknięty Hitem Festiwalu. Zespół koncertuje po całej Polsce oraz chętnie bierze udział w przeróżnych imprezach kulturalnych.
Chłopcy z 4Ever zadbali o stronę internetową, na której fani mogą dowiedzieć się więcej o samym zespole, poznać jego osiągnięcia, a także zapoznać się z galerią zdjęć oraz z teledyskami do najpopularniejszych utworów. Na stronie aktualizowane są też najważniejsze informacje o wydarzeniach, w których uczestniczy zespół.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 132 Dziś « 988 144 Odwiedzin