./tresc/tresc-polityka_prywatnosci.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 311
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Polityka prywatności
"Disco Polo 24" szanuje Twoje prawo do prywatności. Przeczytaj nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach.

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez "Disco Polo 24"?
Witryna "Disco Polo 24" nie służy zbieraniu jakichkolwiek danych osobowych (np. imienia i nazwiska, adresu pocztowego, numeru telefonu, adresu email) za wyjątkiem przypadków, w których Państwo sami wyrażą na to zgodę (np. wypełniając formularz kontaktowy), bądź w których pozwalają na to przepisy dotyczące zbierania danych osobowych.

Korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi. Gdy wchodzą Państwo na "Disco Polo 24", możemy automatycznie zbierać dane nieosobowe (np. rodzaj wykorzystywanej przeglądarki i systemu operacyjnego, adres domeny strony witryny internetowej, z której przeszli Państwo na naszą witrynę, liczba odwiedzin, średni czas spędzany na stronie, oglądane strony). Część tych danych (np adres IP) wykorzystuje nasz system głosowania w rankingu.

Cel wykorzystania
Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe, wykorzystujemy je zwykle, by odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?
"Disco Polo 24" nie udostępnia danych osobowych podmiotom trzecim.


Celem "Disco Polo 24" jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tej stronach.

"Disco Polo 24" jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Można się z nami kontaktować elektronicznie poprzez formularz KONTAKT.


Słowniczek przydatnych pojęć
Poniższe opisy nie mają charakteru ścisłych definicji. Ich celem jest jedynie przybliżenie niektórych pojęć użytych w tym dokumencie.

cookie - jest to niewielka informacja zapisywana przez serwer na komputerze użytkownika w pliku cookie.txt, którą serwer może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego komputera,
log systemowy - jest to informacja, jaką przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdym połączeniu, może zawierać różne dane (np. numer IP), z których można mniej lub bardziej dokładnie ustalić skąd nastąpiło połączenie,
adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do Internetu, numer IP może być na stałe związany z danym komputerem (statyczny) lub przydzielony mu na dane połączenie (dynamiczny),


2 Online « 139 Dziś « 988 151 Odwiedzin