./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    B-QLL.
  • 391
    Słuchacze

    radia Disco Polo

B-QLL

 
B-QLL to stosunkowo młody zespół, który został założony przez Mariusz Niewiadomskiego. Na scenie muzycznej band zaistniał w 2010 roku. Pierwszym hitem kapeli był cover Baby go, oczywiście w nowej aranżacji. Zabieg ten okazał się wyjątkowo trafiony i dzięki temu o zespole zrobiło się głośno. Sukces grupy jest też wynikiem współpracy z jednym z najlepszych producentów w Polsce.

Zespół stanowią, wspomniany już Marcin Niewiadomski, który został obdarzony pseudonimem Ombre oraz Jacek Muszyński, czyli Jaco. Obaj muzycy wcześniej byli związani z grupą muzyczną D-Bomb. Pierwsze kroki na scenie stawiali jako tancerze, a teraz tworzą własny zespół, który mimo krótkiego stażu staje się coraz bardziej popularny.
Tak naprawdę przełom w twórczości zespołu nastąpił w 2011 roku, wówczas grupa została zaproszona do klubu Explosion w Warszawie, by nakręcić tam teledysk do piosenki Uouou. Premiera teledysku miała miejsce w stacji telewizyjnej ITV w programie Discostacja. Od tego momentu grupa coraz częściej pojawiała się w mediach, a co za tym idzie zyskała popularność.
Zespół B-QLL cechuje duży zapał do pracy oraz niespożyta energia, którą można dostrzec na koncertach. Największe przeboje kapeli są znane nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
Artyści zadbali o swych fanów, tworząc stronę internetową, na której można znaleźć wszystko to, co wiernemu słuchaczowi potrzebne. Przede wszystkim można poznać historię zespołu od momentu jego założenia, można posłuchać największych hitów kapeli, obejrzeć galerię zdjęć oraz skorzystać z formularza kontaktowego. Grupa posiada też swój profil na Facebooku prezentując na nim zdjęcia z koncertów, a także udostępniając informacje o nowopowstałych utworach, jak i wydarzeniach muzycznych, w których bierze udział.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 104 Dziś « 996 781 Odwiedzin