./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Faster.
  • 349
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Faster

 
Jeżeli w uszach gra wam ciągle muzyka disco, a nogi przy takich piosenkach same rwą się do tańca, koniecznie musicie posłuchać utworów chłopaków z grupy Faster, którzy na scenie polskiej muzyki tanecznej bawią swoich sympatyków już od roku 2008 i w takim samym składzie jak na początku grają do dziś.

Założycielem grupy jest Paweł Leszczyński, który połączył swoje siły z Pawłem Pilipienko, by uprzyjemniać czas osobom, które odnajdują swoje gusta muzyczne właśnie w ich kompozycjach. Piosenką, która przyniosła wokalistom sławę jest Seniorita nagrana w 2009 roku. Sam utwór jak również nakręcony do niego wideoklip spotkał się z wielkim uznaniem ze strony słuchaczy, dlatego też to właśnie ten rok chłopcy z Faster podają, jako przełomowy dla ich kariery muzycznej. Po tym sukcesie wszystko potoczyło się szybko i mogliście cieszyć się nowymi piosenkami grupy takimi jak znane: „Uderzam w melanż”, „Mega Party”, „Zróbmy Deal” czy „Kawalerski stan”.

Teledyski zespołu możecie z powodzeniem oglądać na wielu znanych stacjach telewizyjnych takich jak: TV Disco, Polo TV, TVR, Polonia 1, Tele 5, ITV a nawet VIVA Polska. Jeżeli chcielibyście lepiej zapoznać się z muzyką chłopaków możecie wejść na ich oficjalną stronę internetową www.zespolfaster.pl, kliknąć w zakładkę Video lub Music i rozkoszować się nią do woli. Tam znajdziecie również newsy odnośnie planów zespołu, ich nowych projektów oraz wszelkie potrzebne wam informacje do zgłębienia wiedzy na temat grupy.
Jeżeli jesteście zainteresowani ich utworami możecie znaleźć je na wydanych przez różne wydawnictwa płytach poświęconych muzyce tanecznej. Wszystkie dokładne dane na ten temat znajdują się na stronie chłopaków, jednak tym razem kryją się pod zakładką O nas. Ci z was, którzy są bardziej ciekawi, jakie życie prowadzą wokaliści, mogą polubić ich oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Tam chłopcy regularnie dodają nowe zdjęcia, chwalą się swoimi wojażami, oraz zamieszczają linki do nagrań ze swoich koncertowych wystąpień i teledysków.

Warto podkreślić, że dużym osiągnięciem wokalistów Faster jest, oprócz działalności artystycznej, organizowanie imprez muzycznych. Ich czołowym projektem jest Olsztyńska Gala Disco Polo oraz Kortowska Gala Disco Polo. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu chłopaków, ich talentowi i całkowitemu oddaniu się temu, co kochają - czyli muzyce, są to eventy, które przyciągają fanów disco polo z całej Polski.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 91 Dziś « 996 768 Odwiedzin