./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Piękni i Młodzi.
  • 340
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Piękni i Młodzi

 
Piękni i Młodzi to zespół disco polo, który na rynku muzycznym istnieje już od 2012 roku, ale tak naprawdę sławę zyskał w 2014 roku po pojawieniu się w znanym muzycznym show Polsatu Must Be The Music.
W skład zespołu wchodzi troje wokalistów z Łomży:
Magda – liderka i jedyna przedstawicielka płci pięknej. Jest to osoba bardzo temperamentna, która nie tylko pięknie śpiewa, ale także zachwyca swą niespożytą energią na koncertach, zachęcając fanów do wspólnej zabawy. Nie tylko głos wokalistki jest bardzo charakterystyczny – także jej wygląd przykuwa uwagę.
Dawid – prywatnie mąż Magdy. Jest niedoszłym absolwentem Akademii Muzycznej na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa. Jego wspaniały głos i charyzma nadają zespołowi niezwykły klimat.
Daniel – jest najmłodszym członkiem bandu. To nie tylko bardzo utalentowany wokalista, ale autor tekstów piosenek. Nie skończył jeszcze studiów, ale na muzykę, która jest jego pasją, zawsze znajduje czas.
Po sukcesie, jaki zespół odniósł w programie Must Be The Music przyszedł czas na docenienie, mało znanego do tej pory bandu. Piosenka, którą artyści wykonali na castingu – Niewiara została Hitem Roku 2013 w plebiscycie Radia Disco Party. Od tamtej pory kolejne hity takie, jak: Kocham się w Tobie, Chciałbym spać z Tobą czy Ona jest taka cudowna cieszą się niesłabnąca popularnością, a zainteresowanie teledyskami bije rekordy wyświetleń. Zespół co prawda nie wygrał polsatowskiego programu, jednak pojawienie się w nim Pięknych i Młodych zapewniło bandowi dużą popularność.
Od tamtej pory zespół gra mnóstwo koncertów, także charytatywnych, na których zaraża swą energią wszystkich fanów.
Na stronie internetowej grupy można znaleźć najważniejsze informacje o samym zespole, jego poszczególnych członkach, można zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi wydarzeń muzycznych, poznać harmonogram koncertów, a także podziwiać piękną sesję zdjęciową.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
patrycja benarek [15.07.2016]
koham was
patrycja benarek [15.07.2016]
koham was
1 Online « 30 Dziś « 1 001 113 Odwiedzin