./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    3BIT.
  • 371
    Słuchacze

    radia Disco Polo

3BIT

 
Chcecie niezapomnianych przeżyć muzycznych, by zabawa taneczna zakończyła się prawdziwą euforią uczestników? Szukacie zespołu, który jest profesjonalny, pełen entuzjazmu, a jego prezencja – dowcipna, niepowtarzalna i na naprawdę wysokim poziomie? Czujecie trzeci bit i macie ochotę odlecieć? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście „tak” - zespół 3BIT z Białegostoku jest właśnie tym, czego szukacie!

Rewelacyjna wokalistka, Lady Caroline, to nie tylko świetny głos w pięknym ciele. To także wdzięk, urok osobisty i wręcz zniewalający uśmiech. Kiedy Lady Caroline przestaje śpiewać... Nie, nie zapada cisza – w powietrzu unoszą się dźwięki saksofonu tenorowego, na którym gra równie fantastycznie, jak śpiewa.

Męskim dopełnieniem Lady Caroline w zespole 3BIT jest nie kto inny, lecz sam Maestro3 BIT – wodzirej, wokalista i gitarzysta w jednej osobie. Pod jego dowództwem żadne wesele nie będzie drętwe i sztywne, a młodej parze i gościom błyskawicznie udzieli się nastrój szaleństwa i szampańskiej zabawy.

Trzeci członek istniejącego od 2007 roku zespołu to DJ Carol, tylko do czasu pozostający w cieniu pozostałej dwójki. Drugi wokalista rewelacyjnie wręcz gra na instrumentach klawiszowych i akordeonie, stanowiąc trzeci, niezastąpiony element składu 3BIT.

Jak twierdzą członkowie zespołu, nie interesuje ich tylko oprawa muzyczna. Idą dalej, aranżując oprawę artystyczną swoich koncertów oraz występów klubowych i publicznych. Różnorodny repertuar – począwszy od disco polo, poprzez standardy muzyki filmowej, polskiej i zagranicznej, utwory cygańskie i piosenki biesiadne – zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Ich oferta jest jak skrojony na miarę garnitur – każdy znajdzie coś dla siebie, i to w najlepszym wydaniu!

Każdy event wymaga odpowiedniej oprawy. I właśnie o taką również zadba zespół 3BIT, przywożąc ze sobą doskonałej jakości światła dyskotekowe, reflektory LED, lasery, stroboskopy i wytwornice dymu.

Na forach internetowych z opiniami o zespole wręcz roi się od określeń „niezapomniany”, niepowtarzalny”, „wart każdych pieniędzy”, „jedyny w swoim rodzaju…”. Bo zespół 3 BIT trzykrotnie podkreśla BITometr życia, a przecież nazwa zobowiązuje!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
5 Online « 103 Dziś « 996 780 Odwiedzin