./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Spike.
  • 394
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Spike

 
Zespół SPIKE ma na swoim koncie setki koncertów , autorskie płyty, znane przeboje i tysiące oddanych fanów. Grupa powstała w 2000 roku w miejscowości Kowale z inicjatywy Roberta Klima oraz Grzegorza Mielecha. Aktualnie liderem zespołu jest Robert Klim, który nie tylko śpiewa, ale jest także instrumentalistą oraz kompozytorem. W skład formacji tanecznej grupy wchodzą piękne i uzdolnione: Ewa, Paula oraz Sylwia.

Robert Klim jest częstym gościem w różnych programach telewizyjnych o muzycznej tematyce, jak np. "DiscoMania" w 4FunTv czy "Vanila Disco" w Jard Tv. Dzieli się w nich historią dotyczącą długiej drogi jaką przeszedł jego zespół oraz opowiada o swoich wrażeniach związanych z zerwaniem z muzyką hip hop na rzecz disco polo.

Utwory SPIKE bardzo często pojawiają się na składankach disco polo wydawanych przez znane wytwórnie muzyczne w całej Polsce. Sam zespół do tej pory wydał trzy płyty: "A Ty się śmiałaś", "W twoich dłoniach" oraz długo oczekiwaną "Weekendowy Szał". Na ostatnim krążku znajdziesz takie hity jak: Czary mary, Czas na lans, Jesteś mała jeszcze za mała, Wciąż patrzą w dal czy Te szalone telefony.

Oprócz koncertów w klubach i na festiwalach, grupa w składzie: Grzegorz, Maryla, Marta i Daniel proponuje oprawę muzyczną takich uroczystości jak wesela, studniówki czy bale sylwestrowe. Każda impreza okolicznościowa z zespołem SPIKE gwarantuje doskonałą zabawę do samego rana.

SPIKE jak każdy liczący się zespół disco polo posiada własną stronę internetową oraz oficjalny fanpage na Facebooku, który śledzi prawie 18 tysięcy fanów. To tutaj pojawiają się najświeższe aktualności i tu możesz komentować posty grupy oraz zadawać pytania, na które zespół z chęcią odpowiada.

Strona internetowa SPIKE posiada dział aktualności oraz zakładkę z krótką historią grupy. Znajdziesz tutaj dyskografię zespołu, w dziale multimedia ściągniesz dzwonki, aranżacje, teksty, grafiki oraz zobaczysz najpopularniejsze teledyski. Wideoklipy zespołu obejrzysz także na kanale zespołu na Youtube.

SPIKE to zespół z ogromnym doświadczeniem, które słychać w świetnych, rytmicznych utworach, i które widać w profesjonalnie stworzonych teledyskach. Jeżeli jesteś fanem muzyki tanecznej, to z pewnością grupa, którą musisz bliżej poznać.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 104 Dziś « 996 781 Odwiedzin