./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Alfa Boys.
  • 345
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Alfa Boys

 
Świry z Disco Star, tak mówią o sobie chłopaki ze znanej wam formacji Alfa Boys. Zespół ten powstał niedawno, bo w 2014 roku a dokładniej 22 stycznia w Białymstoku. W jego skład wchodzi wokalista Tomasz Przestrzelski i trzech tancerzy Adrian Cybulski, Krystian Sadowski oraz Michał Śmiarowski. Członków zespołu, mimo, że pochodzą z zupełnie innych miejscowości, połączyło jedno miasto i wspólny akademik.

Wokalista grupy znany jest również jako DJ Elvis i pochodzi z niewielkiej miejscowości Nieławice niedaleko Łomży. Urodził się 3 stycznia 1991 roku. Obecnie studiuje Gospodarkę Wodną i Budownictwo. Jego muzyczny debiut odbył się w roku 2007 razem z zespołem Tenix. Od 2012 roku podjął się rozwinięcia swojej solowej kariery i od tej chwili, jako DJ umila czas gościom podczas różnorodnych imprez okolicznościowych. Tomek może pochwalić się jednym autorskim utworem, który zatytułował „Buziaka ci dam”.

Tancerz Adrian pochodzi ze Skomacku Wielkiego znajdującego się niedaleko Ełku. Na świat przyszedł 11 października 1991 roku. Studiuje Ochronę Środowiska. Należy również do Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest wspaniałym tancerzem, ale doskonale radzi sobie również, jako piosenkarz.

Krystian wychował się w Bakałarzewie nieopodal Suwałk. Urodziny obchodzi 15 maja. Jest rok starszy od swoich kolegów z zespołu. Na studiach poznaje tajniki Edukacji Techniczno-Informatycznej. Jego głównym zajęciem w zespole jest taniec. We trójkę razem z Adrianem i Tomkiem mieszkają na czwartym piętrze Akademika Alfa Politechniki Białostockiej.

Tancerz Michał, jako jedyny nie uczy się w Białymstoku, a w Warszawie na Wojskowej Akademii Technicznej. Urodził się 19 czerwca 1992 roku w Mieczkach Czarnych koło Łomży. Oprócz jego pasji, jaką jest taniec, radzi sobie również z grą na gitarze.

Chłopcy zapraszają wszystkich swoich fanów do polubienia ich oficjalnego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Załączone zdjęcia, komentarze oraz posty pozwolą wam bliżej poznać chłopaków, a ich ostatni hit „Słodziak” nie pozwoli wam ustać w miejscu nawet przez najkrótszą chwilę.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
4 Online « 90 Dziś « 996 767 Odwiedzin