./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Andrzej Koziński.
  • 258
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Andrzej Koziński

 
Andrzej Koziński jest artystą, który zdecydowanie wie, jak zadbać o promocję swojego talentu oraz szalonej osobowości. Jest on nie tylko muzykiem i wokalistą, ale również prezenterem radiowym oraz telewizyjnym.

W jego dorobku artystycznym znajduje się wiele własnych kompozycji, które z powodzeniem usłyszysz między innymi w: Radio HIT Włocławek, Radio Jard Białystok, Radio Kolor Warszawa, oraz w takich stacjach telewizyjnych jak: POLO TV, TV POLSAT, DISCO POLO MUSIC, TV SILESIA. Andrzej Koziński wielokrotnie udowodnił również, że jego liczne talenty nie są oceniane na wyrost i zdecydowanie warte waszego zainteresowania! W końcu nie każdy artysta muzyki tanecznej w Polsce zostaje finalistą takich znanych programów rozrywkowych poświeconych muzyce jak: Idol czy Droga do Gwiazd. Dzięki swoim sukcesom dostał również propozycje prowadzenia licznych programów rozrywkowych w takich stacjach telewizyjnych jak TVP1, TVP3 Bydgoszcz, TV POLSAT.

Pan Andrzej z powodzeniem radzi sobie również, jako biznesmen. Razem ze swoim zespołem, jako jeden z nielicznych w całej Polsce, oprócz niesamowitej oprawy muzycznej wesela, zajmuje się kompleksową organizacją całego wydarzenia. W swojej ofercie proponuje miedzy innymi: limuzynę, dorożkę, wideofilmowanie, sesję fotograficzną, dekorację kościoła, pokazy sztucznych ogni, pokazy tańca w wykonaniu finalistów "You can dance" i wiele innych atrakcji.

Andrzeja Kozińskiego z pewnością poznacie lepiej śledząc jego estradowe życie przez portal społecznościowy Facebook. Trzeba przyznać, że artysta skrupulatnie i co najważniejsze regularnie uzupełnia swój profil, zamieszczając wiele ciekawostek dotyczących jego muzycznych planów, osiągnięć i sukcesów. Niewątpliwie jednym z nich jest premiera piosenki „Chłopcy Radarowcy”, która odbyła się 1 grudnia 2015 r. Razem z Panem Andrzejem wystąpiła wielka gwiazda muzyki Andrzej Rosiewicz. Tekst popularnego szlagieru jest ten sam, natomiast cała oprawa muzyczna została uwspółcześniona. Teraz będzie to z pewnością hit na każdej muzycznej uczcie.

Pan Andrzej każdego dnia udowadnia, że łącząc swój wielki talent oraz predyspozycje do prowadzenia własnego biznesu można osiągnąć wszystko.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 52 Dziś « 992 079 Odwiedzin