./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Freestyle.
  • 204
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Freestyle

 
Freestyle to nazwa stosunkowo nowego zespołu na rynku muzyki disco polo i dance w Polsce. Pod nazwą grupy kryje się trzech niezwykle przystojnych i utalentowanych mężczyzn. Ich koncerty pozwolą Wam całkowicie oderwać się od szarej rzeczywistości i wejść do świata szampańskiej zabawy, beztroski, optymizmu oraz nieskończenie dobrych wibracji. Freestyle zaskoczy nawet najbardziej wybrednego słuchacza polskiej muzyki tanecznej. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że Ci młodzi artyści nigdy nie zawiodą muzycznych oczekiwań swoich najwierniejszych fanów.

Początki zespołu datuje się na rok 2014. To właśnie wtedy lider grupy oraz wokalista – Grzegorz Tchórzewski – postanowił założyć Freestyle. Wszystko miało miejsce w Siedlcach, niewielkiej, aczkolwiek niezwykle malowniczej miejscowości położonej w województwie mazowieckim. Grzegorz jest nie tylko wokalistą i muzykiem. Na co dzień zajmuje się także czynnościami producenckimi. Jego umiejętności oraz ciężka praca pozwoliły mu żyć, robiąc to, co kocha najbardziej. Wokalistę można zobaczyć również w renomowanym klubie dyskotekowym w Siedlcach, gdzie na co dzień rozpala publiczność do czerwoności, proponując genialne Beaty, stojąc za swoja DJską konsoletą. Zespół Freestyle nie jest jednak znany jedynie z doskonałego głosu Grzegorza. Jak zapewne wiedzą wszyscy oddani słuchacze grupy, formację tworzą również Artur Perka i Robert Strąk, niesamowici tancerze z sekcji tanecznej Breakdance. Ich wspólne występy są prawdziwą mieszanką wybuchową.

Lider zespołu – Grzegorz – jest perfekcjonistą i prawdziwym znawcą muzyki klubowej oraz wesołego stylu, jaki niemalże zawsze prezentuje polskie disco polo i dance, dlatego każdy utwór stara się dopieścić w studiu nagraniowym, by osiągnąć zadowalający efekt końcowy. Najlepszym dowodem jego kunsztu jest pierwszy przebój Freestyle „Miłość i wiara”, który w niezwykle krótkim czasie podbił serca słuchaczy. Co ważne, został również doceniony przez Dee Jay Mix Club, trafiając na składankę Dico Dance Club vol. 1/2014. Idąc za ciosem, chłopaki postanowili nagrać teledysk do tego hitu. Zrealizowała go firma PN Media. Na jego premierę czekało wielu fanów. W końcu, ósmego lutego, doczekali się tego projektu. Finalnie wideoklip do „Milości i wiary” można było oglądać w takich stacjach telewizyjnych jak: Polo TV, TV Disco, ITV, Power TV.

Kolejnym wielkim krokiem w świat show biznesu było zaprezentowanie nowego klipu zespołu, tym razem do piosenki „Noc szalona”. Ten ruch zapewnił Grzegorzowi występ w znanym i lubianym programie Maćka Smolińskiego „Wszystko mi disco”, który emitowany jest w telewizyjnej stacji Polo TV.

Freestyle pierwszego roku, tuż po swoim powstaniu, miał niepowtarzalną okazję debiutowania na festiwalach, które znane są na terenie całego kraju. Były to: Disco Hit Kobylnica, Ostróda 2014 oraz Disco Mazovia Mościbrody 2014. Warto przypomnieć, że podczas tego ostatniego chłopcy zostali wyróżnieni, otrzymując pierwsze miejsce w kategorii debiuty. Niewielu z Was wie, że to właśnie podczas tego festiwalu został nakręcony teledysk do „Tańcz i szalej”, który znajdziecie w Internecie.

Grzegorz, Artur i Robert to zwariowani artyści, dość nieprzewidywalni na scenie, co jedynie potęguje doznania, które towarzyszą wszystkim na ich koncertach. Potrafią zaskoczyć nie tylko muzycznie, ale również wizerunkowo. Wspaniałe jest to, iż formacja wprowadza mnóstwo świeżych dźwięków w swoje taneczne utwory. Docenić trzeba umiejętność łączenia przez Grzegorza nowoczesnych linii melodycznych z klasycznymi dźwiękami muzyki dance.

Każdy, kto był na koncercie chłopaków z zespołu Freestyle, wie, że ich energia potrafi zmusić do wyjścia na parkiet nawet najbardziej zmęczoną i zniechęconą osobę na sali. Mimo odniesionych sukcesów, formacja nie zwalnia tempa. Każdego dnia pracuje nad nowymi tekstami, aranżacjami i projektami muzycznymi. Mężczyźni pragną, by grono ich fanów coraz bardziej powiększało się. Zatem jeśli jesteście ciekawi, co Freestyle ma Wam do zaoferowania i potrzebujecie porządnego zastrzyku pozytywnej energii koniecznie śledźcie karierę chłopaków na ich fanpageu.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 45 Dziś « 992 072 Odwiedzin