./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Tomo.
  • 258
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Tomo

 
Grupa TOMO jest dowodem na to, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć ogromny sukces. Jeżeli podczas dobrej zabawy jedyną rzeczą, jakiej wam brakuje do pełni szczęścia jest porządne dance’owe granie nie możecie wahać się ani przez chwilę! Koniecznie wejdźcie na dopracowany i regularnie uzupełniany profil na kanale YouTube, fanpage na portalu społecznościowym Facebook, lub oficjalną stronę internetową TOMO: www.djtomo.pl. Wystarczy, że klikniecie na dowolny wideoklip i sami przekonacie się, że właśnie tego było wam trzeba!

W skład Zespołu wchodzi dwóch wokalistów Tomasz Włodarczyk i Jakub Nowak oraz dwóch tancerzy. Główną postacią i liderem TOMO jest niezaprzeczalnie Tomek. Pochodzi z Lublina, a jego kariera muzyczna rozwija się już od roku 1998, kiedy zaczął grać, jako DJ. Swoją pasję rozwijał do 2002 roku i wtedy też tymczasowo zawiesił działalność. Przerwa ta była podyktowana chęcią uzyskania wykształcenia muzycznego. W tym celu zaczął uczęszczać na wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Artysta zyskał większą pewność siebie, dzięki temu, że stał się profesjonalnym muzykiem.

To właśnie po ukończeniu szkoły Tomek założył swój zespół, w którym gra do dziś. Powrócił również do tego, co kochał robić przed laty. Pozwala mu to na dalszy rozwój muzyczny. Jego życie potoczyło się tak, że obecnie jest zarówno muzykiem jak i DJ’em. On sam twierdzi, że dzięki temu stał się bardziej elastyczny, a zakres prowadzonych przez niego usług, czyli oprawa muzyczna różnorodnych wydarzeń, zdecydowanie szerszy.

Największym przebojem grupy TOMO wydaje się być „Cukiereczek”, który został pokazany szerszej grupie widzów 21 maja 2014 roku. Okazał się być wielkim hitem, który na kanale YouTube przekroczył niebanalną liczbę wyświetleń, bo aż trzy miliony. Mimo tego, że zespołowi brakowało większej promocji w stacjach telewizyjnych, okazało się, że wcale nie było to takie istotne. Utwór cieszy się nieustanną popularnością w wielu polskich klubach, gdzie część z was z pewnością miało okazję spędzić szalone chwile w rytmach właśnie tej piosenki.

Jeżeli macie problem z doborem zespołu na imprezę i boicie się, że jego styl będzie odbiegał od tego, co sobie zaplanowaliście, sięgnijcie po repertuar grupy TOMO. Muzyka przez nich grana sprawdzi się na wszystkich waszych imprezach. Jest łatwa, lekka i bardzo przyjemna w odbiorze.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Franc [20.02.2022]
Kim jest kobita która gra na saksofonie
Franc [20.02.2022]
Kim jest kobita która gra na saksofonie
1 Online « 51 Dziś « 992 078 Odwiedzin