./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Beat Boys.
  • 334
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Beat Boys

 
Muzyka taneczna przeżywa prawdziwy renesans w dzisiejszej Polsce. Ludzie mają coraz więcej odwagi, by przyznać, że właśnie ten rodzaj muzyki lubią najbardziej i potrafią się przy nim najlepiej bawić. Disco polo to muzyka, w której dominuje prostota, melodyjność i szczerość. Zespół Beat Boys zawsze chciał grać dokładnie takie przeboje. Mimo wielu przeciwności losu, które grupa była zmuszona pokonać, w końcu osiągnęła wymarzony sukces.

Beat Boys powstał w niewielkiej malowniczej miejscowości Legionów, położonej w województwie mazowieckim. Założycielem, jak i liderem grupy jest Jacek Ostaszewski. Oprócz niego, w skład zespołu wchodzą: Arek, grający na instrumentach klawiszowych i saksofonie, perkusista Wojtek, gitarzysta Adrian oraz Edyta. Na samym początku grupa liczyła jedynie trzy osoby: Jacka i dwie piękne kobiety, które podczas występów prezentowały swoje niezwykłe taneczne umiejętności. Całe życie lidera zespołu kręci się wokół muzyki. Zawsze był jej oddany i nie wyobrażał sobie przyszłości, która nie byłaby z nią powiązana. Od lat fani lidera Beat Boys mogą go podziwiać przy panelu DJ’skim, na najlepszych dyskotekach w całym województwie mazowieckim, jak również poza jego granicami. Pod pseudonimem Illusion Jacek daje z siebie wszystko jako DJ. Jest również wokalistą w dwóch innych kapelach. Od września 2016 roku śpiewa w zespole All Stars Cower Band a od roku 2012 wspiera swoim głosem projekt KombiNacja.

Zespół Beat Boys rozpoczął swoją działalność kilka dobrych lat temu. Wcześniej grupa dawała koncerty podczas małych imprez okolicznościowych, a ich głównym celem było odtwarzanie znanych przebojów innych wokalistów. O produkcji autorskich piosenek w stworzonych przez siebie aranżacjach Beat Boys zaczęło poważnie myśleć nieco później. Marzenie o ogólnopolskiej karierze stało się rzeczywistością latem 2013 roku. Dziś, wokalista pisze własne teksty, sam wymyśla linie melodyczne a zaprzyjaźnieni DJ’e zajmują się aranżacjami.

Póki co, Jacek nie dzieli z nikim na stałe życia prywatnego. Jak sam mówi, osoby, które poświęcają cały swój czas na muzyczną pasję stoją przed wielkim wyzwaniem, ponieważ znalezienie i utrzymanie drugiej połówki przy sobie w tej branży jest bardzo trudne.

Autorskie projekty Jacka oraz zmontowane do nich klipy są coraz cieplej przyjmowane wśród fanów polskiej muzyki tanecznej. Głośne oklaski po koncertach, rozpoznawalność podczas spacerów i gratulacje powoli zaczynają być dla piosenkarza codziennością. Jego doskonały gust muzyczny ma na to wielki wpływ. Nie da się ukryć, że wieloletnie doświadczenie Jacka zdobyte podczas pracy jako DJ dało mu niezwykle cenną wiedzę. Tysiące zagranych imprez i przenikliwy zmysł obserwacji, pozwoliły mu poznać gusta słuchaczy i dowiedzieć się przy jakiej muzyce ludzie bawią się najlepiej, które przeboje chwytają ich za serce i porywają swoim rytmem na parkiet. „Trzeba grać dla ludzi, a nie dla siebie”, to słowa, które zawsze przyświecają mu podczas koncertowania.

Jednym z większych osiągnieć grupy Beat Boys jest fakt, iż doczekała się ona remiksów swoich autorskich piosenek. Oznacza to bowiem, że pierwotna wersja przeboju cieszy się ogromnym uznaniem. Najbardziej znanymi utworami kapeli są: „Mów do mnie jeszcze”, „Kusicielka” oraz projekt, który dał im ogromny sukces, pod tytułem „La la laj”. Po rozmowach z firmą Gold Records, do której należą prawa autorskie piosenki, wykonywanej uprzednio przez znany wszystkim formację Casablanca, zespół Beat Boys uzyskał przychylność i zgodę na odświeżenie tego hitu we własnym stylu.

Jeżeli chcesz bliżej poznać Beat Boys, z powodzeniem znajdziesz o nich informacje nie tylko na portalach społecznościowych czy w serwisie YouTube, ale także w telewizjach o ogólnopolskim zasięgu, takich jak: PoloTV, TV Disco, Telewizja ITV. Ciągle szukasz swojej ulubionej melodii? Posłuchaj repertuaru, który proponuje Jacek Ostaszewski razem ze swoim zespołem. Bez wątpienia dojdziesz do wniosku, że Beat Boys jest tym czego szukasz!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 30 Dziś « 1 001 113 Odwiedzin