./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Damian Banasiak.
  • 361
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Damian Banasiak

 
Damian Banasik deklaruje, że jest artystą muzyki disco polo i dance. I rzeczywiście wystarczy wejść na jego stronę internetową www.damianbanasiak.pl, kliknąć w zakładkę multimedia, i włączyć dowolny klip, żeby przekonać się, iż muzyka, którą tworzy ten młody mężczyzna jest niczym innym jak właśnie kwintesencją polskiej muzyki tanecznej.

Damian jest stosunkowo nową twarzą w świecie disco. Fani tego typu muzyki mieli okazje poznać go na początku roku 2014. Został popularny za sprawą uczestnictwa w konkursie Disco Star, który jest emitowany w Polo TV. Występował w jego pierwszej edycji i doszedł w nim naprawdę wysoko. Najważniejsze jednak, że znakomici jurorzy tego programu, oraz niedoścignione gwiazdy muzyki disco polo: Shazza, Bartek Padyasek, Marcin Miller oraz Patryk Pegza zdecydowanie byli na tak dla głosu i osobowości Damiana.

Jego kolejnym krokiem w drodze do kariery było przedstawienie piosenki „Ruda Dziewczyno”, która okazała się hitem i bardzo pozytywnie zaskoczyła wszystkich fanów polskiej muzyki tanecznej. W każdej piosence tego wokalisty na szczególne wyróżnienie zasługuje ciekawa aranżacja oraz ciepły, spokojny i miły głos Damiana. Główną tematyką jego utworów jest miłość, dziewczyny i dobra zabawa, choć w swoich utworach potrafi być również romantyczny, co udowodnił coverując piosenkę „Chciałbym oddać Tobie swoje sny” grupy Drossel.

Jeżeli ten młody człowiek was zainteresował i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, z łatwością można odnaleźć jego fanpage na Facebook’u, gdzie regularnie i z niezwykłą dokładnością Damian opowiada zarówno o swoim życiu scenicznym, ale także o tym prywatnym. Niewiele osób wie, że oprócz rozwijania swojej pasji, jaką jest muzyka ten sympatyczny chłopak podjął studia, tym samym stawiając również na rozwój swojego intelektu.

Damian posiada również, jak zostało wyżej zaznaczone, poświęconą swojej twórczości stronę internetową. Na niej znajdziecie miedzy innymi: wszystkie aktualności, zdjęcia z koncertów i nie tylko, teledyski do wybranych piosenek, kalendarium najbliższych imprez, różnorodne pliki do pobrania, oraz liczne ciekawostki takie jak ta, że jego największy hit „Ty prowokujesz mnie” możecie ustawić, jako sygnał oczekiwania w swoim telefonie w każdej z sieci.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 85 Dziś « 996 762 Odwiedzin