./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Boys.
  • 239
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Boys

 
Boys to jeden z bardziej znanych zespołów disco polo, który zasłynął swoim uwielbianym do dziś kawałkiem Jesteś szalona. Po sukcesie tego hitu band stał się bardzo popularny nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także nieco starszych odbiorców.

Zespół Boys obecnie tworzy 5 mężczyzn, na których czele stoi frontman zespołu – Marcin Miller. Pozostali członkowie to Jovan, Vanil, Tulipan oraz Blomis.

Na scenie muzycznej zespól istnieje już wiele lat. Na początku grupa występowała na imprezach plenerowych, dyskotekach, aż przyszedł czas na dawanie koncertów i to na terenie całej Polski, oraz na wielu zagranicznych scenach. Pierwsza płyta kapeli, zatytułowana Dziewczyna z marzeń została wypromowana przez firmę fonograficzną Blue Star. Od samego początku istnienia kapeli, piosenki zespołu zaczęły bić rekordy popularności. Wówczas hitami okazały się piosenki takie, jak: Wolność, Dziewczyna z marzeń, czy Usłysz wołanie. Kolejna płyta, wydana w 1994 roku powstała dzięki współpracy z nową firmą fonograficzną Green Star. Kolejny krążek pt. Łobuz i Drań pojawił się na rynku muzycznym dwa lata później. Dzięki niemu Boysi otrzymali dwie prestiżowe nagrody – Płyta roku oraz Wokalista roku. Na kolejnym krążku pt. O.K. pojawił się największy hit grupy, czyli piosenka Jesteś szalona. Od tego czasu zespół zaczął grać koncerty na dużą, wręcz światową skalę. Na tę chwilę kapel posiada wiele nagród i wyróżnień, w tym: 5 płyt platynowych i 2 złote.

Na stronie internetowej zespołu można znaleźć wiele ciekawych informacji. Prze wszystkim można poznać dokładną historię bandu od momentu założenia kapeli po dzień dzisiejszy. Można też zapoznać się z harmonogramem najbliższych koncertów oraz poznać aktualności dotyczących wszelakich imprez z udziałem Boysów. Na stronie znajduje się też dyskografia, czyli wykaz wydanych dotychczas płyt i piosenek, które się na nich znalazły. Poza tym można również odwiedzić galerię zdjęć zespołu. Fani mogą także skorzystać z zakładki video, na której znajdują się teledyski, koncerty wywiady oraz fragmenty udziału zespołu w imprezach plenerowych, festiwalach, itp. Strona zespołu jest dostępna nie tylko dla polskich fanów, ale także dla gości zagranicznych, ponieważ została przygotowana w kilku wersjach językowych.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
5 Online « 26 Dziś « 1 001 109 Odwiedzin