./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Akces.
  • 229
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Akces

 
Każdy prawdziwy fan polskiej muzyki tanecznej z pewnością nie raz miał okazję usłyszeć o zespole Akces. Ci niezwykle przystojni i utalentowani mężczyźni, dla których muzyka jest wielką pasją, są w stanie nawet stanąć na głowie, by projekty, które tworzą dla swoich słuchaczy były wypełnione po brzegi świetną muzyką, dowcipnym tekstem i prawdziwym przesłaniem. Słuchając ich melodyjnych kompozycji, nie będziesz w stanie przejść obok obojętnie. Ta przepełniona radością muzyka rozkręci każdą, nawet najbardziej sztywna imprezę w okolicy.

Członkami zespołu Akces są: Tomek Grzymała, Krzysztof Grzymała i Marek Grzymała. Muzycy przyznają, że od zawsze muzyka jest ich największą pasją, jednak tym, co dodaje im skrzydeł i jest ich prawdziwą inspiracją jest rodzina. Nie należy zapominać, że w skład zespołu wchodzi również Ewelina Wojtkowska-Pabian. Wokalistka występuje jednak podczas bardziej kameralnych imprez typu bale, wesela, itp.

Zespół Akces powstał w niewielkiej miejscowości Nowy Ratyniec już w 1995 roku! Od samego początku prowadzenia działalności członkowie grupy robili wszystko, by zaspokoić muzyczne pragnienia swoich fanów. Początki ich kariery nie należały do najłatwiejszych. Koncertowanie kończyło się na występach podczas niewielkich imprez okolicznościowych. Mimo to nigdy nie narzekali, wiedzieli, że każda nawet najmniejsza poprowadzona impreza da im zdobyć bezcenne doświadczenie, które z pewnością „zapulsuje” po latach. Artyści nie mylili się. Od roku 2013 prężnie działają na rynku polskiej muzyki tanecznej, będąc jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo. Realizują klipy do autorskich piosenek, które można zobaczyć zarówno w internecie, jak również w popularnych stacjach telewizyjnych.

Najbardziej znanymi i cenionymi wśród słuchaczy przebojami grupy Akces są między innymi: „Inna”, „Po imprezie”, opowiadający o głębokim uczuciu „O miłości kawałek”, dynamiczna i przyjemna dla uch kompozycja „Sama”, „Letni podryw” czy „Rozpalić miłość”. Panowie z Akces maja również na koncie znaną i lubianą piosenkę „Było dużo wódki”. To niezwykle zmysłowy, dynamiczny i innowacyjny kawałek, którego teledyskiem zajęła się niezawodna ekipa PNmedia. Podczas swojej pracy Członkowie zespołu niejednokrotnie współpracowali z Przemysławem Niewęgłowskim, dzięki któremu można podziwiać wyjątkowe i ciekawe produkcje chłopaków.

Każdy potrzebuje inspiracji, która pozwala człowiekowi przenosić przysłowiowe góry. Dla wokalistów z zespołu Akces, naturalną częścią ich życia i największą pasją jest muzyka. Mimo przeciwności losu i niepowodzeń, ciągle robili swoje i pieli się coraz wyżej. Sukces, jaki osiągnęli członkowie zespołu jest dowodem na to, że ciężka praca i dużo cierpliwości pozwalają osiągnąć wymarzone muzyczne wyżyny.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 22 Dziś « 1 001 105 Odwiedzin