./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Power Play.
  • 249
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Power Play

 
Power Play to zespół, który powstał w 2001 roku, a jego założycielem jest Sylwester Gazda - liderem grupy. Kapela tworzy skoczną muzykę disco polo, która łatwo wpada w ucho i umila czas na koncertach oraz wielu imprezach okolicznościowych.

W skład grupy wchodzą:
Sylwek – wspomniany już założyciel i lider, a także znakomity wokalista
Marcin "Keczup" - gitarzysta
Karol "Czaruś" – miłośnik gry na perkusji

Chłopcy tworzą bardzo zgrane trio, co można usłyszeć i zobaczyć podczas barwnych występów. Tak naprawdę autorskie piosenki zespół nagrywa od 2009 roku. Mimo krótkiego stażu grupa ma na swoim koncie już 5 płyt oraz dwa single. Do największych hitów grupy należą piosenki takie, jak Zawsze coś (oj tam, oj tam) Banan, Wirtualny światek, Bez Ciebie, Wole Ole, Nie bo nie, Chce się żyć, Skok w Bok, Kochaj mnie oraz Na zawsze. Dzięki tym hitom kapela jest coraz bardziej rozpoznawalna. Największe przeboje grupy można usłyszeć nie tylko na koncertach, ale także podczas imprez plenerowych, na weselach czy studniówkach.
Power Play zdobył już w swojej karierze ważne nagrody i wyróżnienia. m.in., grupa otrzymała nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2012, którą przyznała stacja telewizyjna TV Disco. Oprócz tego band został nominowany w dwóch innych kategoriach jako Przebój Roku oraz Wykonawca Roku.
Dla wiernych fanów i tych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o zespole została stworzona strona internetowa, na której znajdują się podstawowe informacje o powstaniu i największych osiągnięciach grupy. Oprócz tego znajduje się tu harmonogram koncertów oraz informacje o istotnych wydarzeniach z udziałem kapeli. Do tego można tu posłuchać największych hitów grupy i obejrzeć stworzone do nich videoclipy. Na stronie znajduje się także zakładka galeria, w której umieszczone zostały zdjęcia zespołu z koncertów. Informacje o nowych hitach i zaplanowanych imprezach muzycznych są także systematycznie publikowane na oficjalnym profilu grupy na facebooku.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 23 Dziś « 1 001 106 Odwiedzin