./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Kris Talisman.
  • 249
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Kris Talisman

 
Trzech weteranów disco polo połączyło swoje siły, aby zawojować scenę muzyczną i odnieść sukces, czego efektem jest zespół Talisman. Fundamentem grupy są bracia Krzysztof i Grzegorz Tomaszewicze, którzy swoją przygodę z muzyką zaczęli w … 1992 roku! Przez te wszystkie lata udowadniali swoją miłość do muzyki, nie zrażając się zmiennymi gustami publiczności. Pokazując swoje szerokie horyzonty artystyczne, podejmowali się różnych eksperymentów gatunkowych, idąc przez jakiś czas w stronę muzyki rock & rolowej, by następnie zmienić kurs na granie włoskich szlagierów razem włoskim z wokalistą i perkusistą Thomasem Grotto.

Biorąc pod uwagę śmiałość zespołu do próbowania nowych rzeczy, nie powinien nikogo dziwić fakt, że Krzysztof Tomaszewicz postanowił spróbować kariery solowej, jako Kris Talisman. Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie wynika to ze złych relacji w zespole – wręcz przeciwnie! Chłopaki kibicują sobie nawzajem i wspólnie cieszą z każdego sukcesu: czy to grupowego, czy solowego.

Doświadczenie muzyczno-sceniczne Krzysztofa, pozwala mu tworzyć kawałki osadzone w dowolnej stylistyce. Nie zamyka się ani na mocne, skoczne numery w stylu „Rozpłyń się ze mną”, ani też na bardziej emocjonalne, sentymentalne piosenki, takie jak: „Tylko ty”. Warto podkreślić, że nie tylko warstwa wokalna jest autorstwa Krzysztofa – muzykę do swoich solowych kawałków również produkuje sam.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 24 Dziś « 1 001 107 Odwiedzin