./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Rokets.
  • 327
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Rokets

 
Zespół Rokets działa na rynku muzyki tanecznej od 2013 roku. Grupę stworzył i poprowadził do sukcesu Przemek Ogrodnik, chłopak z Sobótki Starej koło Łęczycy. Młody wiek i brak wieloletniego doświadczenia, którym mogą się pochwalić inne grupy disco polo, Przemek nadrabia świetnymi pomysłami, ciężką pracą i miłością do tego, co robi.
Przemek Ogrodnik skończył liceum o profilu zarządzanie informatyką, ale zawsze jego prawdziwą pasją była muzyka. Na początku artysta skupiał się na muzyce klubowej, odkąd jednak disco polo wpadło mu w ucho, nie mógł przestać o nim myśleć i postanowił z tym nurtem związać swoją przyszłość muzyczną. Wokaliście w karierze pomaga manager i producent muzyczny Michał Winiecki. To również dzięki niemu, zespół Rokets gra dwa lub więcej koncertów tygodniowo i ma setki wiernych fanów. Panowie dzielą się pracą nad autorskimi utworami. Muzyką głównie zajmuje się Michał, natomiast teksty pisze wspólnie z Przemkiem. Oprócz wokalisty i managera, w zespole występują Sylwek i Damian - zdolni młodzi tancerze.
Grupa Rokets z Przemkiem na czele pojawia się często w mediach. Przemek brał udział w "Rozmowach w Toku" prowadzonych przez Ewę Drzyzgę w programie dotyczącym disco polo. Na łamach internetowych portali pojawiają się wywiady z piosenkarzem, a w stacjach radiowych i w telewizji możesz usłyszeć i zobaczyć utwory zespołu.
Dotychczas Rokets nagrał kilkanaście singli. Najbardziej znane i najcieplej przyjęte przez fanów to: Bujaj pupą, MeloDramat, Ona kręci mnie, Polskie Panie, Szalona oraz Wolna chata. Większość z nich nagrana została w klimatycznym klubowym stylu, który zachęca do szalonej zabawy na parkiecie.
Rokets występuje na koncertach w klubach i na festiwalach w całej Polsce. Z każdą nową piosenką przyciągają większą rzeszę fanów. Często terminarz zespołu zapełniony jest aż trzy miesiące do przodu. Wszelkie informacje o zespole, nowych piosenkach oraz zbliżających się koncertach znajdziesz na fanpage'u grupy na Facebooku. Strona Rokets ma ponad sześć tysięcy polubień a kanały z teledyskami na Youtube łącznie kilka milionów wejść.
Warto spędzić z tym zespołem parę chwil i zatańczyć do jego utworów. Dlaczego? Przemek Ogrodnik to młody człowiek z pasją. A prawdziwa pasja to najlepszy sposób na sukces.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Izka [30.04.2019]
Fajna poisenka powiedz mi dziewczyno
Izka [30.04.2019]
Fajna poisenka powiedz mi dziewczyno
1 Online « 30 Dziś « 1 001 113 Odwiedzin