./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Marioo.
  • 287
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Marioo

 
Wielu z Was, bez wątpienia, nie raz nuciło podczas codziennych zajęć takie piosenki jak: „Ona ma foch”, „Takie ciało to raj” czy „Szmaciana kukiełka”. Wykonawca tych hitów – Marioo – jest niezwykle charyzmatycznym, pracowitym i zdolnym mężczyzną, którego, dzięki doskonałym pomysłom i talentowi, możecie usłyszeć w niemalże każdej rozgłośni radiowej. Swoje teledyski artysta ma zaszczyt prezentować w popularnych stacjach telewizyjnych: Polo TV, Polsat Disco, Polo Music czy Power TV. Powodem jego dynamicznie rozwijającej się kariery jest oryginalność, rewelacyjnie brzmiący wokal oraz doświadczenie, które zdobywał podczas pracy w branży muzycznej od, niebagatela, ponad dwudziestu lat. Marioo jest nie tylko wokalistą, autorem tekstów piosenek oraz muzyki, ale również producentem.

Artysta, jako kompozytor, projektant oraz realizator dźwięku zdecydował się pójść własną, nieutartą ścieżką, co zostało w pełni docenione przez jego słuchaczy. Od kilku lat z ogromnym powodzeniem podbija taneczną scenę jako jeden z najlepszych wokalistów disco polo i dance w Polce.

Ogromne zaangażowanie młodego mężczyzny zauważono już w roku 2011. Mimo pracy nad własnym projektem, podjął on kolaborację z dwoma znakomitymi polskimi producentami, którzy zaproponowali mu współpracę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Powstał anglojęzyczny klubowy projekt muzyczny Dreamer&Hypnotic. Marioo miał przyjemność występować w nim pod pseudonimem Hypnotic. Jako główny wokalista, autor tekstów i linii melodycznych sprawdził się doskonale. Nagrany materiał wystarczył, by w niedalekiej przyszłości nagrać cały krążek zatytułowany „Survive”. Z pewnością kojarzycie znajdujące się na nim hity: „Hold me one more time”, „Just Calling You” czy „Dance all night”.

Wokalista wielokrotnie współpracował z artystami polskiej muzyki tanecznej. Jego łatwość w tworzeniu hitów sprawia, iż wielu artystów chętnie wykorzystuje jego przeboje. Być może nie raz, bezwiednie, na koncercie swojej ulubionej gwiazdy, świetnie bawiliście się przy piosence stworzonej właśnie przez Marioo.

Piosenkarz jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Przyznaje, że w studiu czuje się doskonale, ale to występy na żywo, dla swoich fanów są dla niego prawdziwym artystycznym paliwem, które pozwala mu działać. Uwielbia bezpośredni kontakt ze swoimi słuchaczami, stara się jak może, by likwidować bariery, które narzuca mu podczas występów scena. Wystarczy chwila, by przeniósł się w tłum ludzi, pozował z nimi do zdjęć i zachęcał do wspólnego śpiewania.

Marioo w swoim dobytku posiada wiele występów na najbardziej prestiżowych galach i festiwalach promujących polską muzykę disco polo i dance. Trzykrotnie uczestniczył w Disco Hit Festival Kobylnica. Jednak jego największym prywatnym sukcesem był udział w dziesiątej edycji, emitowanego przez telewizję Polsat, znanego wszystkim programu typu talent show – Must Be The Music. Jako jeden z nielicznych wykonawców muzyki disco polo został doceniony przez wyjątkowo surowe jury. Usłyszał wtedy miedzy innymi, że jest najlepszym wykonawcą tego typu muzyki, jaki do tej pory staną na scenie Must Be The Music.

Warto powiedzieć, że swoją ciężką pracą młody mężczyzna zasłużył na miano jednego z najlepiej zapowiadających się wykonawców ostatnich lat. Nikogo nie dziwią niewiarygodne sukcesy jakie odnosi Marioo. Nie każdy potrafi zgrać w jedną całość umiejętne pisanie tekstów i muzyki do produkcji, reżyserowanie i realizację wszystkich swoich teledysków. Na podziw zasługuje fakt, iż wokalista pragnie, by wszystko, co tworzy było podpisane jego imieniem i nazwiskiem. Tylko to daje mu pełnię satysfakcji i pozwala twórczo się realizować. Chce być postrzegany przez swoich fanów, jako prawdziwy artysta, których w dzisiejszych czasach na polskiej scenie muzyki disco polo i dance jest niestety coraz mniej.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 27 Dziś « 1 001 110 Odwiedzin