./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Talisman.
  • 360
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Talisman

 
Zespół Tallisman powstał w 1992 roku. Został założony przez braci Tomaszewiczów. Na samym początku Krzysztof oraz Grzegorz grali koncerty oraz nagrywali piosenki samodzielnie, jednak po około sześciu miesiącach dołączył do nich Marian Muszyński. Z zespołem związali się również Leszek Mrożek, Radek Kuc, Maciej Radek, czy Piotr Rytlewski.

Tallisman może pochwalić się uczestnictwem w wielu przeglądach zespołów tworzących muzykę rozrywkową. Grupa brała udział w konkursach w Koszalinie, Połczynie Zdroju oraz w Drugim Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance. Jednym z największych sukcesów, jakie odniósł Tallisman był udział w programie Disco Star, który był emitowany w 2012 roku przez telewizję Polo TV. Zespół w tymże show dostał się aż do finału!
Wszystkie najważniejsze chwile z życia grupy fani mogą obejrzeć na stronie zespołu: www.talisman.pl. Tallisman przywiązuje ogromną wagę do systematycznego aktualizowania newsów o swojej twórczości, imprezach, koncertach i wydarzeniach związanych bezpośrednio z ich życiem.

Jeżeli chcesz być na bieżąco i pochłaniać informacje o zespole z pierwszej ręki możesz również polubić fanpage grupy Tallisman na portalu społecznościowym - Facebook. Warto również wspomnieć, iż grupa ostatnio nagrała cieszący się ogromna popularnością singiel „Rozpłyń się ze mną”.

Mimo przeszło 20 letniego stażu na scenie, grupa Tallisman w swojej muzyce przekazuje 200% energii, dlatego jeżeli masz jej za mało, koniecznie musisz sprawdzić jak gra Tallisman.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 101 Dziś « 996 778 Odwiedzin