./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Casiopeja.
  • 339
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Casiopeja

 
Jeżeli macie ochotę posłuchać niebanalnego damskiego głosu w rytmicznych utworach polskiej muzyki tanecznej warto sięgnąć po dorobek młodej i niezwykle uzdolnionej wokalnie Casiopeji.

Jak sama o sobie mówi jest artystką muzyki disco polo i dance. Jej przygoda z disco polo rozpoczęła się stosunkowo niedawno, dlatego też nie jest wokalistką bardzo znaną szerokiej publiczności polskiej muzyki tanecznej.

Casiopeja to bardzo skromna osoba, która stara się nie mówić zbyt dużo na temat swojego życia prywatnego jednak dla swoich fanów prowadzi oficjalny fanpage. Zamieszczone są na nim informacje, które pozwolą wam na śledzenie jej dorobku artystycznego, osiągnięć i planów. Znajdziecie na nim również zdjęcia dziewczyny zrobione spontanicznie podczas jej codziennych zajęć. Bez większego problemu będziecie mogli również posłuchać plików audio z jej utworami. Dziewczyna dba o swoich słuchaczy i nigdy nie odmawia im sesji zdjęciowej podczas wspólnych spotkań zarówno po jak i przed koncertami. Wskazują na to zdjęcia licznie zamieszczane przez fanów na jej profilu.

Sporym zainteresowaniem cieszy się cover piosenki „Bądź duży” Natalii Nikiel w wykonaniu piosenkarki. Premiera tego utworu odbyła się w grudniu 2015 roku. Nie da się ukryć, że Casiopeja jest bardzo piękną kobietą, a jej walory zawsze chętnie docenia męska cześć publiczności. Artystka ma swój kanał na YouTube. Na nim możecie wysłuchać jej utworów: „Dla Ciebie tańczę” oraz „Chcę być sobą”, które nagrała wspólnie z Noizz Bross Music Team.

Wszystkie piosenki Casiopeji są doskonałą i niezwykle energetyczną propozycją na każde taneczne wydarzenie. Mimo, że ta młoda wokalistka ma przed sobą długą drogę, aby osiągnąć pełnie popularności, warto dać jej szansę!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Bartek [18.12.2015]
Super masz piosenki :)
Bartek [18.12.2015]
Super masz piosenki :)
5 Online « 130 Dziś « 988 142 Odwiedzin