./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Czadoman.
  • 287
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Czadoman

 
Wszystko zaczęło się w sierpniu 2013 r., kiedy to na Facebook'u tajemniczy Czadoman stworzył swój profil. Nikt nie spodziewał się, że to początek wielkiej kariery najciekawszej gwiazdy disco polo ostatnich lat. Po kilkunastu dniach pojawił się wpis przedstawiający Czadomana jako nową formację muzyczną, której lider związany był wcześniej z nurtem pop-rockowym. Jego niefortunny kontrakt z byłym menadżerem sprawił, że frontman nie mógł przez pewien czas pokazywać twarzy. I tak powstała legenda.

W grudniu 2013 roku pojawił się pierwszy hit zespołu "Chodź na kolana". Czadoman na początku swojej kariery nosił maskę zakrywającą praktycznie całą twarz i przebrany była za superbohatera, który anonimowo ofiarowywał światu swój talent. Już jednak w marcu 2014 r. w nowym teledysku do piosenki "Ruda tańczy jak szalona" artysta zdjął maskę i pojawił się w charakterystycznej żółtej czapce i ciemnych okularach. Zamiast stroju superbohatera pojawiła się koszulka z logiem Czadomana, marynarka i bardzo stylowe żółte glany. Od tamtej pory taki ubiór stał się nieodłącznym atrybutem piosenkarza i w nim możecie go zobaczyć na koncertach, w teledyskach i na wielu fotografiach.

Do tej pory Czadoman wydał jedną autorską płytę pod tytułem "Czadomania", na której znajdziecie 10 oryginalnych utworów łączących ze sobą ciekawy czasami wręcz rockowy wokal z taneczną melodyjnością disco polo. Teledyski do piosenek Czadomana zobaczycie na jego kanale na YouTube, gdzie oprócz wideoklipów będziecie mogli obejrzeć filmy z koncertów zespołu.

Czadoman występuje w całej Polsce. W tym roku pojawił się między innymi na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, gdzie śpiewając w towarzystwie pięknych tańczących modelek, porwał do zabawy tłumy fanów.

Jeżeli szukacie informacji o zbliżających się koncertach grupy, chcecie obejrzeć najnowsze zdjęcia i skomentować ostatni występ Czadomana, musicie zajrzeć na oficjalny fanpage zespołu na Facebook'u. Również tutaj znajdziecie dane, które ułatwią wam kontakt z Czadomanem w sprawie organizacji występów.

Prawie 90 tysięcy fanów na Facebook'u to doskonały powód, by zapoznać się z tą charakterystyczną gwiazdą błyszczącą coraz jaśniej na niebie disco polo.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 27 Dziś « 1 001 110 Odwiedzin