./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Best.
  • 239
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Best

 
Zespół Best został utworzony przez Dominika Napiórkowskiego. Dla wokalisty było to spełnienie jednego z wielu marzeń. Wykonawca pochodzi i mieszka w Czerwinie. Dominik przyznaje, że jest z natury pesymistą i raczej nie wierzy w siebie. Wszyscy jego fani, oraz Ci, którzy mieli okazję choć raz usłyszeć tego młodego, utalentowanego, pracowitego i przesympatycznego chłopaka, doskonale wiedzą, że prędzej czy później wokalista odniesie ogromny, zasłużony sukces.

Dominik rozpoczął swoją podróż z disco polo w roku 2010. Jego zapał do pracy, umiejętności wokalne i rewelacyjna prezencja zaowocowały w roku 2011 takimi przebojami jak: „Po pracy”, „On ją zna”, „Oczy twe” czy „Dziewczyno kręć się”. Ten czas był trudny zawodowo dla wokalisty, jednak poradził sobie doskonale i obdarował swoich fanów wielką ilością dobrej energii.

Niestety, dobra passa zakończyła się i przez dłuższy czas nie było słychać o muzycznych podbojach Dominika. Artysta brak zainteresowania jego osobą tłumaczył złym repertuarem. Uważał, że utwory, które powstały nie spełniły oczekiwań jego fanów na tyle, na ile powinny.

Mimo wszystko młody i utalentowany chłopak z ogromnym zapałem zaczął działać dalej, nie zważając na okoliczności oraz niepowodzenia. Po dłuższej przerwie Best wyszedł z kolejnymi propozycjami dla swoich słuchaczy. Były to, między innymi: „Bawię się”, „To dla Ciebie”, „Nasza Noc” czy „Tylko moja”. Ostatni tytuł okazał się nieco inny niż poprzednie. Słowa i melodię napisał sam wokalista. Piosence został nadany odmienny charakter. Były to brzmienia bardziej taneczne, które niewątpliwie do gustu przypadły również sympatykom muzyki dance.

Ponowny rozkwit scenicznej kariery Dominika datuje się na koniec roku 2016, kiedy zaprezentował teledysk do najnowszej piosenki „Usta kolorowe”. Produkcja ta powstała przy współpracy z Kamilem Miśkiewiczem, znanym szerszej publiczności jako DJ Sequence.

Wokalista wielokrotnie pojawiał się w znanym programie telewizyjnym „Disco Polo Life”, emitowanym przez stację Polo TV. Na tym kanale z powodzeniem można obejrzeć wywiady z Dominikiem, przeczytać o jego twórczości i nadrobić zaległości w oglądaniu klipów do jego najbardziej znanych piosenek. Lider zespołu Best był też gościem lubianego programu „Wszystko Mi Disco” prowadzonego przez Macieja Smolińskiego. W 2012 roku wystąpił w sylwestrowym nagraniu stacji Polo TV z coverem hitu „Rycz mała rycz”.

Zespół Best nie słynie tylko z grania na dużych scenach. Spotkać go można podczas różnorodnych, nieco mniejszych imprez, takich jak: wesela, bale, koncerty plenerowe czy występy w klubach. Dla Dominika najważniejsza jest muzyka, więc nigdy nie rezygnuje z możliwości wystąpienia dla swoich słuchaczy. Wie, że swoim show daje ludziom radość i dopóki wystarczy mu zdrowia i siły, nigdy z tego nie zrezygnuje.

Mimo wielu przeszkód, jakie stanęły młodemu wokaliście na drodze na początku jego muzycznej kariery, Dominik pokazuje, że jeśli się o czymś marzy i łączy to z ciężka pracą, wszystko może się zdarzyć. Jest również dowodem na to, że nawet nie wierząc w siebie, można odnieść sukces dzięki ludziom, którzy uwierzą w Ciebie.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
4 Online « 25 Dziś « 1 001 108 Odwiedzin