./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Pudzian Band.
  • 294
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Pudzian Band

 
Pudzian Band to zespół, który gości na rynku muzycznym już od 2005 roku. Współtwórcą i leaderem grupy od początku jej istnienia jest Krystian Pudzianowski. Artysta razem ze swoim bratem, znanym na całym świecie strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki (MMA), Mariuszem Pudzianowskim, nagrał wideoklip do utworu "Zdobyć świat", który promował pierwszą płytę zespołu, wydaną w 2006 roku. Mariusz wystąpił także gościnnie w teledysku "Po prostu sobą bądź", gdzie braciom towarzyszył wokal Anny Brzozowskiej.

Krystian Pudzianowski na początku związany był z muzyką pop-rock. Zespół często grał koncerty i pojawiał się w telewizji. Dopiero po latach prób i błędów artysta postanowił stworzyć solowy projekt muzyczny, którego korzenie to muzyka taneczna. Wokalista przyznaje, że właśnie teraz jest w stanie całą swoją pozytywną energię przekazać fanom podczas koncertów - które same w sobie robią ogromne wrażenie na widzach. Profesjonalne tancerki, niesamowite efekty pirotechniczne i wyjątkowy klimat występów - energetyzują publiczność i wprawiają w doskonały nastrój.

Aktualnie, w skład grupy, oprócz wokalisty Krystiana, wchodzą: gitarzysta - Waldemar Szoff, Piotr Rzempołuch grający na gitarze basowej, świetny perkusista - Marcin Orzechowski oraz Piotr Goliat specjalizujący się w instrumentach klawiszowych.

Do tej pory Pudzian Band nagrał 2 autorskie płyty i 9 singli. Najlepsze utwory zyskały profesjonalne oprawy wideo – "Bądź wierna mi", "Mój Aniele", "Podnieście w górę ręce" czy "Cała sala" – to przeboje, które doskonale pokazują nową drogę muzyczną zespołu.

Informacje o grupie znajdziecie na oficjalnym koncie na Facebooku, YouTube oraz na stronie internetowej. Fanpage Pudzian Band na Facebooku zbiera ponad trzydzieści tysięcy fanów. Pojawiają się tam wszelkie aktualności, takie jak daty zbliżających się koncertów, najnowsze teledyski czy relacje z ostatnich występów. Kanał YouTube zbiera zarówno wideoklipy bandu jak i kawałki "na żywo" z koncertów. Natomiast na stronie zespołu znajdziecie obszerną galerię, zakładkę z multimediami oraz biografię zespołu.

Charyzma jaką posiada Krystian i profesjonalne przygotowanie całego zespołu przyciągają coraz większe ilości fanów. Nikt nie oprze się magnetyzmowi Pudzian Band!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Krzysztof Karasiński [23.11.2019]
Chce cię bardzo pozdrawiam życzę szybkiego powrotu do domu jak sie trzymam dzisiaj między
Krzysztof Karasiński [23.11.2019]
Chce cię bardzo pozdrawiam życzę szybkiego powrotu do domu jak sie trzymam dzisiaj między
1 Online « 26 Dziś « 1 001 109 Odwiedzin