./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Dandi.
  • 249
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Dandi

 
Zastanawialiście się kiedyś, co mogłoby powstać ze współpracy uzdolnionych muzycznie dwojga ludzi - a do tego, żeby było ciekawiej rodzeństwa - które inspiruje się życiem, pięknem, zabawą i tańcem? Dla sympatyków polskiej muzyki tanecznej nie powinno być wątpliwości, że właśnie taki przebojowy team tworzą Daniel Stępień i Dominika Przybylińska.

To zwariowane rodzeństwo, dzięki swojej pasji, jaką jest muzyka i zamiłowaniu do szalonego i aktywnego spędzania czasu wolnego, 1 października 2014 roku stworzyło zespół, i nadało mu nazwę Dandi Dance. Artyści wykonują utwory porywające do tańca fanów muzyki disco polo i dance.

Debiut grupy przypisuje się na luty 2015 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowała większej ilości słuchaczy piosenkę pod tytułem „Anioły”. Po tym występie zespół z ogromną przyjemnością tworzył i prezentował swoje kolejne utwory takie jak „Wakacyjne wino”, „Bo ty i ja”, „Wszystko przez nogi”, „Dawaj nie przestawaj”, czy ich aktualny wielki hit „Jestem, jaka jestem”. Formacja Dandi Dance może szczycić się całkiem sporą kolekcją nagranych na bardzo dobrym poziomie wideoklipów. Posiada również niemały materiał koncertowy, którym zdążyła już się pochwalić na kilku krajowych festiwalach oraz nieco mniejszych regionalnych koncertach.

Śpiewające rodzeństwo w swoich teledyskach pokazuje, że warto cieszyć się życiem, korzystać z każdej chwili i bawić się tańcząc i biesiadując do samego rana. Sami możecie przekonać się o tym, odwiedzając stronę internetową zespołu www.dandidance.pl i klikając na zakładkę media a następnie wideoklipy. Dla tych z was, którzy preferują nieco inny sposób zapoznawania się z życiem ulubionych gwiazd muzyki tanecznej istnieje możliwość śledzenia Dandi Dance na ich oficjalnym facebook’owym profilu, na którego formacja wszystkich serdecznie zaprasza.

Jeżeli czujecie, że w waszym życiu brakuje energii, uśmiechu i szczypty szaleństwa niezwłocznie sięgnijcie po utwory stworzone specjalnie dla was przez to rodzeństwo. Już po wysłuchaniu pierwszych słów i obejrzeniu kilku sekund kolorowego wideoklipu przekonacie się, że właśnie Dandi Dance da wam siłę do tego, by uśmiechać się przez resztę dnia.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
4 Online « 25 Dziś « 1 001 108 Odwiedzin