./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Freaky Boys.
  • 289
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Freaky Boys

 
Freaky Boys jak sama nazwa zespołu wskazuje jest to kooperacja dwóch zwariowanych mężczyzn.

Pierwszym z nich jest Mariusz Majewski. Jego pseudonim artystyczny to MaYOman. Już na początku swojej kariery współpracował z wielkimi polskimi zespołami. W roku 1990 z zespołem Reds, w latach od 1990 do 1992 z zespołem Kult i z zespołem De Mono w roku 1992 i 1993. Współpraca ta nie wypełniała jednak w całości zamiłowania do muzyki Pana Mariusza. W 1993 roku podjął on decyzję o wyemigrowaniu z kraju w kierunku Stanów Zjednoczonych. Wyjazd ten był kluczowy dla MaYOman’a ponieważ to właśnie dzięki niemu artysta poznał i zainteresował się muzyką klubową. Był to punkt zwrotny w jego karierze i to właśnie od tego momentu porzucił zawód muzyka i zmienił się w DJ’a. Obecnie oprócz bycia częścią Freaky Boys jest członkiem Power 5 gdzie gra razem z DJ’em Bogdanem Fabiańskim i DJ’em Pawłem Bobrowskim. Więcej na temat tego niezwykle utalentowanego człowieka możecie znaleźć na poświęconej jego osobie stronie internetowej: www.mayoman.pl. Znajdują się tam zdjęcia, linki, informacje na temat płyt oraz biografia artysty.

Drugim członkiem zespołu Freaky Boys jest wokalista Krystian Nowak. Mieszka on w Warszawie, jednak pewne jest, że zamieszkiwał również piękne tereny Ibizy. Jest to bardzo żywiołowa i pozytywna postać na polskiej scenie muzyki tanecznej i bez wątpienia robi niebanalne wrażenie przede wszystkim na żeńskiej części publiczności. Przykuwa uwagę nie tylko swoim głosem, ale również świetnym wyglądem i doskonałymi ruchami scenicznymi, które z pewnością porwą również i was do tańca.

Zespół ma swój oficjalny profil na Facebook’u oraz kanał na YouTube (www.youtube.com/OfficialFreakyBoys). Znajdziecie tam wszystkie newsy odnośnie ich muzycznych osiągnięć. Ci z was, których interesuje również prywatne życie chłopaków mogą poszukać ciekawostek na facebook’owych profilach każdego z nich, ponieważ są one publiczne.

Freaky Boys określa swoją muzykę, jako dance, house i club. Rzeczywiście ciężko jest siedzieć w miejscu, kiedy Freaky Boys wchodzi na scenę!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
janusz moryń [19.05.2019]
są lepsi na żywo niż na ekranie
janusz moryń [19.05.2019]
są lepsi na żywo niż na ekranie
1 Online « 140 Dziś « 988 152 Odwiedzin