./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Misia B.
  • 239
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Misia B

 
Misia B, pod tym pseudonimem kryje się niewiarygodny talent, piękny głos, oraz prześliczna osoba w postaci Michaliny Brudnowskiej. Karierę wokalistki Disco zapoczątkowała w zespole Masters z Pawłem Jasionowskim na czele, który w tym samym czasie został producentem muzycznym a jego pierwszą podopieczną była Misia B.

Muzyka Disco nie jest jednak jedyną miłością Michaliny. W jej życiu cały czas przewija się również aktorstwo. Ukończyła, oprócz szkoły muzycznej, Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Zagrała kilka epizodów w serialach telewizyjnych, jednak na co dzień występuje w warszawskim teatrze Rampa, gdzie oprócz swoich umiejętności aktorskich można podziwiać jej piękny głos. Misia pokazała się szerszej publiczności, biorąc udział w trzech popularnych telewizyjnych talent show: Szansa na Sukces (gdzie zajęła pierwsze miejsce, śpiewając piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak), Bitwa na Głosy (walczyła w drużynie Natalii Kukulskiej) i The Voice of Poland. Ostatni z programów przyniósł jej wielką popularność, a doskonałe wykonanie utworu Boskie Buenos spowodowało, że wszyscy jurorzy bez wahania odwrócili się podczas przesłuchania w ciemno, aby zobaczyć Michalinę i zaprosić ja do swojej drużyny. Jeżeli jesteś zainteresowany osobą Michaliny, więcej przeczytasz o niej na stronach www.michalinabrudnowska.com i www.misiab.pl.

Obecnie na swoim koncie Misia B ma dwa utwory nagrane pod okiem zespołu Masters i są to: „Para Idealna” i „Kochaj Tylko Mnie”. Artystka wystąpiła również w duecie ze znanym zespołem polskiej muzyki tanecznej - Nowator. Wszystkich opublikowanych utworów możesz posłuchać na oficjalnym kanale Misi B na YouTubie:  www.youtube.com/DiscoMisiaB. Wokalistka zaprasza również do odwiedzenia jej profilu na Facebooku.

Jeżeli w polskich wokalistkach cenisz sobie profesjonalizm, pracowitość i niesamowity, energiczny i pełny pozytywnych emocji glos, nie powinieneś zastanawiać się nawet minuty dłużej! Michalina tworzy muzykę właśnie dla takich osób jak Ty!

Michalina Brudnowska oficjalnie ogłosiła, że zakończyła działalność jako Misia B. Pozdrawia wszystkich fanów i dziękuję za wsparcie i doping w wojej karierze.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Andrzej [04.05.2016]
Pani Michalino, szkoda ze zakonczyla Pani kariere jako Misia B., ale mam nadzieje ze jeszcze uslyszyymy Pania, bo glos ma Pani idealnie piekny.
Mam nadzieje ze jeszcze zobacze Pania nna koncertach.
Pozdriam goraco i wielu sukcesow zycze :)
Andrzej [04.05.2016]
Pani Michalino, szkoda ze zakonczyla Pani kariere jako Misia B., ale mam nadzieje ze jeszcze uslyszyymy Pania, bo glos ma Pani idealnie piekny.
Mam nadzieje ze jeszcze zobacze Pania nna koncertach.
Pozdriam goraco i wielu sukcesow zycze :)
4 Online « 25 Dziś « 1 001 108 Odwiedzin