./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    DJ DISCO feat. MC POLO.
  • 312
    Słuchacze

    radia Disco Polo

DJ DISCO feat. MC POLO

 
Słuchając muzyki disco nie macie ochoty na świetną zabawę do białego rana? Wasze nogi nie rwą się same do tańca? Chcielibyście żeby rozrywało was poczucie, że nie możecie usiedzieć w miejscu, bo każdy centymetr waszego ciała krzyczy: chcę się bawić, ale nic z tego? Są to dość niepokojące objawy, ale nie martwcie się! Dzięki DJ Disco i MC Polo powyższy scenariusz wydaje się być niemożliwy. Ich muzyka sprawi, że żadna impreza nie stanie się wam obojętna!

DJ Disco i MC Polo to jedna z tych formacji, które ukazały się na rynku polskiej muzyki tanecznej stosunkowo niedawno. Chłopcy wpadli na pomysł współpracy poza granicami Polski. Są bowiem dziećmi polskich emigrantów i pochodzą z Chicago, USA. Postanowili jednak nagrać piosenkę w typowo polskiej stylistyce. Chcieli w ten sposób oddać hołd swojej ojczyźnie.

Największym hitem tego duetu jest piosenka „Szalona Ruda”, która doczekała się wielu coverów. Równie znane są takie przeboje jak „Dziś to nasza noc”, „Laleczka jak ty”, Gangsta tost”, „Moja trawa”, czy ostatni „Pani policjantko”. Jeżeli macie ochotę obejrzeć wideoklipy nagrane specjalnie do nich możecie wejść na oficjalny profil chłopaków na Facebook’u, lub na ich kanał na YouTube.

DJ Disco i MC Polo znani są również z Szalonej Produkcji, projektu polegającego na realizacji szeregu spontanicznych działalności. Przedsięwzięcie to, jak mówią sami chłopcy, daje im nieskończenie szerokie pole do popisu w realizacji wszystkich zwariowanych pomysłów, które wpadają im do głowy. Artyści przyznają, że życie jest wielkim kabaretem, a oni z niego czerpią inspiracje oraz radość. Zachęcają was wszystkich, jeżeli oczywiście podzielacie ich zdanie, do tego, by dzielić się z nimi swoimi pomysłami. Całkiem prawdopodobne jest to, że z nich skorzystają.

Warto w życiu mieć cel i do niego dążyć, ale nie zawsze trzeba traktować go tak na sto procent poważnie. Ważne, by mieć czas na śmiech i nie bać się od czasu do czasu z życia zażartować. Duet DJ Disco i MC Polo są doskonałym przykładem na to, że uśmiech napędza do działania.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 27 Dziś « 1 001 110 Odwiedzin