./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Basta.
  • 229
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Basta

 
Zespół BASTA na rynku muzycznym istnieje od 2007 roku. Założycielką i wokalistką zespołu jest bardzo zdolna Eva, której początki kariery związane są z zespołem Viper, gdzie była tancerką i choreografem. Zbyszek Perkowski, wokalista zespołu Focus, jest kolejnym ważnym nazwiskiem, z którym związała się muzycznie Eva. To właśnie występując w zespole Zbyszka, dzięki energetyzmowi i ambicji, młoda artystka dostała propozycję prowadzenia programów "Boom Hit Music" i "Hity na zawsze", które były także pierwszymi krokami Evy w roli prezenterki. Jednak predyspozycje wokalne od zawsze były głównym atutem artystki. Pierwszy raz jej świetny głos mogliście usłyszeć w duecie ze Zbyszkiem Perkowskim w utworze "Szukaj mnie". Po pewnym czasie Eva postanowiła więc stworzyć autorski projekt BASTA.

Zespół BASTA w 2008 roku otrzymał statuetkę "Debiut roku" na festiwalu muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie i to zapewniło grupie miejsce w świecie najlepszych zespołów tanecznych.

Skład zespołu na początku sporo się zmieniał – obecnie w bandzie występują i grają: Eva, Boguś, Mariusz oraz Szymon. Eva to osoba niezwykle medialna, często pojawia się na pokazach mody oraz w telewizji. Nie tylko jako prowadząca własne programy, ale również jako gość, np. w "Rozmowach w toku" w TVN, u Kuby Wojewódzkiego w Polo TV, czy w "Mieście Kobiet" w TVN Style. Eva Basta ma także od marca 2013 roku swoją własną rubrykę w tygodniku ogólnopolskim "Na żywo".

Do tej pory zespół wydał dwie płyty "I Basta" oraz "Jest Magia..., Magia jak...". Na kanale zespołu na YouTube możemy także obejrzeć wiele profesjonalnych teledysków nagranych do hitów BASTY. A najważniejsze w karierze zespołu utwory to: "Speed", "Zatrzymać czas", "To nie tak", "Zakazana", "Niepokorna i szalona" oraz bardzo popularna "Malyna" – projekt z liderem Boys, Marcinem Millerem.

Zespół bardzo wiele koncertuje. Pojawia się na wszystkich większych festiwalach disco polo w całym kraju.

Wszelkie nowinki z życia zespołu przeczytacie na oficjalnym fanpage'u grupy na Facebooku. BASTA posiada także stronę internetową, gdzie znajdziecie: aktualności, terminarz występów, galerię zdjęć, filmy, plakaty do pobrania, sklep z płytami i singlami oraz informacje kontaktowe. Co więcej, możecie wrzucać własne zdjęcia z zespołem, których będą wam zazdrościli inni fani. A wszystko w nowoczesnej i profesjonalnej oprawie graficznej.

Marzy wam się zabawa do samego rana przy rytmach disco polo? Wybierając zespół BASTA – nie będziecie żałować!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Iza tracz [24.09.2016]
Pozfrawiamwas krup iza
Iza tracz [24.09.2016]
Pozfrawiamwas krup iza
2 Online « 22 Dziś « 1 001 105 Odwiedzin