./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Boomcyk.
  • 255
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Boomcyk

 
Do tej pory polska muzyka taneczna była standardem jedynie podczas imprez okolicznościowych, wesel czy imienin. Dziś bije rekordy popularności, a jej przedstawiciele cieszą się wielką sławą nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Coraz częściej to właśnie przeboje disco polo są jedynymi, które potrafią „rozbujać” publiczność w dyskotekach oraz podczas różnorodnych imprez plenerowych. Coraz większym zainteresowaniem fanów polskiej muzyki disco cieszy się Boomcyk, który początkowo znany był jedynie z występów na lokalnych imprezach. Dziś to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów, nie tylko w swojej gminie Gryfino, ale i całej Polsce.

Pod pseudonimem Boomcyk kryje się młody wokalista Kamil Kokot, który swoja przygodę z muzyką taneczną rozpoczął niewiele ponad rok temu. Jest stosunkowo nowa twarzą na rynku o wspaniałym darze wokalnym. Jego pseudonim artystyczny uzasadniają słowa: „muzyka musi być boom cyk cyk, taki rynek, wymaga pseudonimu, choć zdecydowanie podpisuje się pod tym imieniem i nazwiskiem”.

Wokalista jest lokalnym patriotą. Przy każdej możliwej okazji podkreśla, że uwielbia swoje miasto, dlatego też tworzy muzykę właśnie w Gryfinie. Podejmując decyzję, kogo zatrudnić do nagrania nowego klipu, zawsze wybierze znajomych i dobrych ludzi z Gryfina, nigdy profesjonalnych aktorów. Skrzydeł dodają mu mieszkańcy tego malowniczego miasta, którzy w trakcie realizowania przez Boomcyka licznych projektów podchodzą do artysty z wielkim zainteresowaniem, składają gratulacje i dają ogromne wsparcie. Podczas nagrywania teledysków najważniejszym momentem dla artysty są brawa, które rozbrzmiewają w chwilę po jego premierze. Jest to czas, w którym czuje się doceniony i dumny z pracy, którą wykonał.

Zespół można coraz częściej spotkać podczas koncertów. Każdorazowo wokalista sprawia, że publiczność pod sceną szaleje. Boomcyk stara się, by fani śpiewali wszystkie hity razem z nim. Przed premierą nowych utworów uczy ich tekstów nowych przebojów.

Jedną z najbardziej znanych piosenek Kamila oraz jego pierwszym autorskim projektem jest "Dziewczyna z Konsumu". Dla szerszego grona słuchaczy ukazała się w sierpniu 2015 roku. W serwisie YouTube cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ma ponad siedemdziesiąt tysięcy wyświetleń. Tekst piosenki napisał sam wokalista z Dominikiem Wasiem. Teledysk do przeboju stworzył Michał Kiełpiński, który zajął się zarówno kwestiami technicznymi produkcji jak i jej typowo reżyserską stroną.

W sierpniu 2016 roku światło dzienne ujrzała piosenka „Dobry balet”. Nagrania utworu rozpoczęły się w Kaliszu w studiu u Roberta Balcerzaka. Jest to niezwykle znana postać w kręgu disco polo. To producent, ale zajmuje się również aranżowaniem przebojów. Dla Kamila wielką przyjemnością była praca z osobą, która tak wysoko zawiesiła mu poprzeczkę. Klip został nagrany na terenie miasta i gminy Gryfino, dzięki wsparciu Urzędu Miasta. Cały projekt teledysku został dofinansowany z budżetu gminy. Autorem nagrań wideo było gryfińskie MUUVI Studio.

Z twórczością Boomcyka można zapoznać się na koncertach, ale także korzystając z serwisów streamingowych, takich jak: Spotify, Tidal, Google Play Music. Warto również wejść na stronę serwisu YouTube, gdzie znajdują się wszystkie teledyski przygotowane przez wokalistę.

Kamil Kokot to przede wszystkim utalentowany młody człowiek mocno zaangażowany w projekty, których się podejmuje. Zawsze poważnie traktuje wyzwania, które stawia przed nim los. Wykonuje je od początku do końca, by nie zawieść siebie ani, co najważniejsze, swoich wiernych słuchaczy. Jeśli chcesz przetańczyć nie jeden balet w rytmach polskiej muzyki disco, bez wahania możesz postawić na twórczość Boomcyka.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
roger [14.02.2022]
ta pseudo piosenka z wykorzystaniem Czarnówka i Pacholąt to coś zenujacego. szkoda słów
roger [14.02.2022]
ta pseudo piosenka z wykorzystaniem Czarnówka i Pacholąt to coś zenujacego. szkoda słów
3 Online « 143 Dziś « 988 155 Odwiedzin