./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Mario Bischin.
  • 343
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Mario Bischin

 
W polskiej muzyce tanecznej brakuje wam egzotycznych rytmów? Chcielibyście znaleźć coś innego, świeżego, ale zatrzymaliście się w swoich poszukiwaniach bez konkretnych wyników? Lubicie, kiedy w tekście piosenki możecie usłyszeć nie tylko język polski? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedzieliście jednoznacznie tak, jedynym właściwym artystą, który zapewni wam to wszystko i pozwoli przeżyć prawdziwie szalone chwile, gdy w tle imprezy usłyszycie jego utwory - jest Mario Bischin.

Ten niezwykle przystojny mężczyzna obchodzi swoje urodziny 7 lipca. Mario pochodzi z Rumunii i właśnie tam rozpoczął swoja karierę muzyczną już w wieku 12 lat. Jego pierwsze próby własnych sił miały miejsce w lokalnym chórze. Swój pierwszy zespół założył w klasie licealnej i razem z nim pojawił się w wielu programach telewizyjnych, festiwalach, koncertach i audycjach radiowych w całym kraju. Mario jest bardzo utalentowany, a jego głos docenili znakomici i znani kompozytorzy, którzy podjęli z nim współpracę.

Singiel wokalisty noszący tytuł „Special” pojawił się na listach przebojów w wielu rozgłośniach radiowych, co sprawiło, że zainteresowanie opinii publicznej osobą piosenkarza niezmiernie wzrosło. Za sprawą piosenki „No Goodbye”, która była jego drugim singlem, stał się znany już w całej Europie. Doceniono go w takich krajach jak: Estonia, Litwa, Ukraina, Turcja, Łotwa, Bułgaria, Grecja, Serbia, Hiszpania, czy Albania. Jego ostatni singiel „Macarena” a zarazem pierwszy nagrany w całości solowo cieszy się równie wielkim zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem, co ostatnie.

Mario Bischin przywiązuje ogromną wagę do promocji własnej osoby, czego dowodem są profesjonalne sesje zdjęciowe i nowoczesny wygląd jego oficjalnej strony internetowej www.mariobischin.ro, na którą serdecznie zaprasza wszystkich swoich sympatyków. Strona jest prowadzona w języku angielskim, natomiast międzynarodowa kariera tej gwiazdy sprawia, że jest to najbardziej uniwersalny język, dzięki któremu wszyscy niezależnie od narodowości będą mogli go lepiej poznać. Wchodząc w zakładkę Video, zostaniecie zaskoczeni tym, że piosenkarz stara się śpiewać w języku polskim i współpracuje z polskimi gwiazdami takimi jak doskonale wam znany Boys.

Nie wolno wam czekać ani chwili dłużej, jeżeli dopadła was chandra i potrzebujecie dobrego bodźca, by zacząć pozytywnie kolejny dzień, musicie zobaczyć jeden z gorących teledysków wokalisty i dać porwać się imprezowym piosenkom w wykonaniu boskiego Maria.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
16 Online « 129 Dziś « 988 141 Odwiedzin