./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    GrooveBusterz.
  • 238
    Słuchacze

    radia Disco Polo

GrooveBusterz

 
Szalona, rozrywkowa, energetyzująca, rytmiczna, zwariowana, gorąca wszystkie te słowa doskonale opisują muzykę, jaką tworzy fantastyczny zespół GrooveBusterz. Ich nazwa świetnie podkreśla styl granych przez nich utworów, dzięki którym poczujecie się wyśmienicie i nabierzecie energii do spędzenia szalonej nocy z tymi niezwykle utalentowanymi i pozytywnie zakręconymi ludźmi.

Założyciele zespołu opisują swoja muzykę, jako utwory charakteryzujące się takimi gatunkami muzyki jak electro house, house, funky, czy disco. Najważniejszymi osobami odpowiedzialnymi za stworzenie GrooveBusterz są Edyta „Cayra” Przytulska oraz Mariusz „Bezik” Bereziak. Są oni również głównymi wokalistami w zespole i nie da się ukryć, że oni naprawdę potrafią śpiewać! Ich miasta rodzinne to Piaseczno i Wołomin. Są to niezwykle uzdolnieni ludzie, którzy doskonale wiedzą, czego chcą i nie potrzebują żadnego menagera. Sami zajmują się własną karierą i jak do tej pory wychodzi im to naprawdę rewelacyjnie. Sami także piszą teksty do swoich hitów, a w realizacji muzycznych planów pomaga im wytwórnia Lemon Records.

Najjaśniej świecącą gwiazdą w tym duecie jest oczywiście Edyta, która swoim głosem udowadnia, że każdy utwór w jej wykonaniu będzie brzmiał wyjątkowo. Może być wam znana ze współpracy między innymi z Michałem Milowiczem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem, East Clubbers, Michałem Dąbrówką i Wojtkiem Pilichowskim. Jej debiut odbył się w Opolu razem z Trzecim Wymiarem. Następnie wzięła udział w projekcie Chix, gdzie jako jedna z trzech dziewczyn wykonywała utwory z pogranicza r’n’b i pop’u. Jej atrakcyjną osobę możecie również oglądać w ITV, ponieważ pracuje tam jako prezenterka.

Mariusz poczuł chemię do muzyki już jako realizator, producent i członek grupy Pnoumatik. Współpracował również z takimi postaciami jak Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-Bomb, Kevin Aiston, Krzysztof "Jary" Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani Na Sukcezz, Marco Bocchino. Fragmenty piosenek, w których można usłyszeć rapującego Bezika rozbujają każdego z was.

Grupa GrooveBusterz została stworzona z inicjatywy Camey Records pod koniec roku 2006. Zespół osiągnął prawdziwy sukces już po wydaniu pierwszego singla zatytułowanego „Destini”, który od razu stał się hitem emitowanym we wszystkich najpopularniejszych rozgłośniach radiowych oraz telewizyjnych w całej Polsce.

Wokaliści mogą pochwalić się imponującą biografią artystyczną, z którą możecie zapoznać się wchodząc na ich oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Oprócz zamieszczonych tam zdjęć, klipów oraz postów związanych z życiem zespołu, przekonacie się, że mimo wielkiego talentu Edyta i Mariusz mają również wielkie serca. Bardzo często angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 51 Dziś « 992 078 Odwiedzin