./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Marcin Kłosowski.
  • 281
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Marcin Kłosowski

 
Marcin Kłosowski to młody wykonawca pochodzący z okolic Rajczyna, który zaczął się liczyć w świecie disco polo dzięki udziałowi w programie DISCO STAR emitowanemu w PoloTV w edycji z 2014 roku. Marcin został laureatem całego konkursu.

Swoją historię z muzyką zaczął już w wieku 7-8 lat, kiedy to jego ojciec chciał przekonać się, czy któryś z synów ma zdolności muzyczne. Okazało się, że Marcin ma predyspozycje do śpiewania. Teraz, artysta przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Jeszcze zanim stał się sławny w DISCO STAR - często był DJ'em i śpiewał na dyskotekach. Oprócz śpiewu, Marcin potrafi grać na organach.

Drugą pasją Marcina jest architektura - projektowanie budynków, wnętrz i ogrodów - to hobby przy, którym bardzo lubi spędzać swój wolny czas.

Do tej pory wykonawca nagrał dwa teledyski z autorskimi piosenkami: "Czarna limuzyna" oraz "Otwarte karty". Utwory posiadają bardzo melodyjną ścieżkę dźwiękową, są doskonałe do tańca.

Informacje o zbliżających się występach czy nowościach w życiu Marcina Kłosowskiego znajdziecie na jego oficjalnym koncie na Facebooku. Możecie komentować i lajkować. Marcin z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania.

Artysta posiada także kanał na YouTube - gdzie zamieszcza filmy z występów na żywo, czy własne teledyski.

Marcin Kłosowski jest jeszcze bardzo młodym piosenkarzem - który ciągle szuka swej życiowej drogi. Wie jednak, że ma ona wieść przez muzykę. To ciekawy wykonawca, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 26 Dziś « 1 001 109 Odwiedzin