./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Casandra.
  • 224
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Casandra

 
Zespół Casandra to sto procent seksapilu, świetnego image’u scenicznego i rzecz jasna talentu. Ta dziewczyna bez najmniejszego problemu rozbudzi w każdym z was imprezowe zwierzę, a już z pewnością w męskiej części publiczności. Piękny głos i uroda artystki warte są zainteresowania jej osobą.

Założycielką i wokalistą grupy Casandra jest Elwira Matysiak. Idea założenia zespołu pojawiła się w roku 2011 i to właśnie tę datę Pani Elwira podaje, jako jego początek. Koncerty Casandry są niezwykłym przeżyciem dla jej sympatyków nie tylko ze względu na żywiołowe utwory śpiewane przez wokalistkę. W skład grupy wchodzą również trzy piękne tancerki, które są odpowiedzialne za choreografię. Patrycja Sławińska, Monika Kwiatkowska i Adrianna Sawicka z niezwykłą lekkością prezentują wspaniałe taneczne show.

Droga do sławy Casandry była podyktowana ciężką pracą od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka uczęszczała do scholi kościelnej, a w wieku 16 lat ubogaciła swoją osobą zespół wokalny „Chwilka” prowadzony w klubie kultury w Białej Podlaskiej. To właśnie tam poznała pierwsze tajniki śpiewu, emisji głosu oraz podstaw wokalistyki. Jej kolejnym przystankiem w karierze muzycznej był zespół, z którym prowadziła i prowadzi do dziś wesela oraz różne inne imprezy okolicznościowe.

Pierwszy autorski krążek Casandry z muzyką dance ukazał się w roku 2011 i nazywał się „Diablica”. To właśnie dzięki niemu młoda wokalista dała się poznać szerszej publiczności. Talent Elwiry zaowocował nagrodami na wielu festiwalach w całym kraju.
Informacje na temat Casandry z łatwością odnajdziecie na oficjalnej stronie zespołu: www.zespolcasandra.pl. Znajdują się na niej również zdjęcia z koncertów, teledyski, mp3, i wiele innych ciekawych treści, które pozwolą wam poznać bliżej Elwirę i jej zespół. Wokalistka zaprasza również serdecznie do polubienia jej profilu na Facebook’u.

Jeżeli jesteście pod wrażeniem determinacji, oraz ciężkiej pracy, jaką ta młoda kobieta pokazała podczas swojej drogi do celu, lubicie polską muzykę disco polo i dance, rewelacyjnie bawicie się podczas żywiołowych utworów koniecznie musicie sprawdzić, jaką muzyczną ucztę przygotowała dla was Casandra!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 183 Dziś « 845 585 Odwiedzin