./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Tomasz Niecik.
  • 312
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Tomasz Niecik

 
Tomasz Niecik to wokalista, któryw wykonuje rozrywkową muzyką disco polo. Jest to artysta bardzo energiczny, który pozytywną energią zaraża swoich fanów na koncertach, a także przenosi tę energię na kolejne utwory.

Pierwsza płyta Tomasza nosi tytuł Kawalerzy. Jednym z większych przebojów, które znalazły się na tym krazku była Czarna Inez. Prawdziwym hitem okazał się kawałek Cztery Osiemnastki, który przez wiele miesięcy zajmował wysoką pozycję na listach przebojów. Z pozoru trywialny tekst trafił do szerokiej rzeszy odbiorców. Pozycję na polskim rynku muzycznym Tomasz Niecik ugruntował sobie poprzez występ w znanym show stacji TVN Mam Talent. Nie zaszedł w nim dalego, ale samo pojawienie się artysty zwróciło uwagę wielu wielbicieli tego gatunku muzycznego na talent wokalisty.

Nowa gwiazda dicso polo pochodzi z Grajewa, o którym nawet powstała jedna z piosenek. Tomasz wielkokrotnie podkreślał, że odczuwa silną więź ze swoją rodzinną miejscowością. Oprócz koncertowania, artysta zaczął także pracę w telewizji. W stacji muzycznej Viva porwadził swój program Łowy Króla Disco.

Kariera wokalisty szybko się rozwija, jego piosenki chętnie są puszczane na przeróżnych imprezach, w dyskotekach, a na koncerty Tomasza przychodzi wielu, głównie młodych słuchaczy.

Na stronie internetowej fani twórcy Czterech Osiemnastek znajdą wszelkie istotne informacje o swym idolu.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 27 Dziś « 1 001 110 Odwiedzin