./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Extazy.
  • 339
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Extazy

 
Zespół EXTAZY rozpoczął swoją działalność na przełomie lat 2009-2010. Kamil Chudziński, założyciel i leader EXTAZY wcześniej był członkiem popularnej formacji STARS. Po kilku latach współpracy w 2007 roku Kamil postanowił założyć własny zespół. Tak właśnie, wspólnie z Damianem Daniszewskim, powstała grupa MATRIX. Mimo krótkiej działalności zespołu, który zakończył występy w 2008 roku, był on bardzo pozytywnie odebrany przez fanów muzyki dance. Wszystkie te doświadczenia przyczyniły się do powstania EXTAZY.

Lata 2009-2010 to okres intensywnej pracy grupy nad debiutancką płytą i kontrakt z Wydawnictwem Muzycznym Poparazzi. W kwietniu 2011 roku światło dzienne ujrzał pierwszy krążek zespołu pod tytułem "Powiedz, powiedz, co cię kręci". Zawierał on jedenaście autorskich utworów i trzy remixy. Piosenka "Smakować będę cię" z tej płyty dała początek ogromnej popularności zespołu.

Już rok później, EXTAZY wydał zaskakujący singiel "Kakao" – który został hitem wakacyjnych imprez w całej Polsce. Pojawił się on także, za sprawą wydawnictwa ZsounZ records na rynku muzycznym Korei Pd. Jednak strzałem w dziesiątkę roku 2012 był przebój "Buzi to za mało", który stał się wejściówką zespołu do "klasy premium" wśród twórców muzyki tanecznej.

Druga autorska płyta zespołu "Z tą jedyną" pojawiła się w roku 2013. Ta płyta oraz singiel "Dziewczyno Idealna", którego teledysk posiada kilka milionów wejść na YouTube, były jednocześnie zakończeniem udanej współpracy z Wydawnictwem Muzycznym Poparazzi.

Od 2014 roku EXTAZY podpisał kontrakt z największym wydawnictwem muzycznym w Polsce zajmującym się muzyką disco dance - Green Star. Pierwszy singiel, który został nagrany w Green Star, stał się niezaprzeczalnym hitem, przy którym bawiły się tysiące fanów disco polo podczas festiwalu sylwestrowego zorganizowanego przez telewizję PoloTV, gdzie utwory po raz pierwszy zostały zaprezentowane.

Rok 2015 przepełniony był pracą EXTAZY nad nowym krążkiem. Grupa ma jednak zawsze nowe niespodzianki dla fanów. I tak na majowym singlu "Nektar z banana" pojawiła się piosenka "W oczach niebo", która jest duetem Kamila Chudzińskiego z Marcinem Millerem - leaderem zespołu Boys.

W zespole, oprócz wokalisty, od dwóch lat występują piękne profesjonalne tancerki Agnieszka Matusiak oraz Magdalena Tyrała, które jak magnes przyciągają męską stronę publiczności.

Grupa aktywnie koncertuje - nie tylko w Polsce, ale także w Norwegii, Irlandii, Holandii, Niemczech czy w USA.

Najnowsze informacje o EXTAZY znajdziecie na oficjalnym fanpage'u zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej grupy. Tam również obejrzycie zdjęcia, zobaczycie najlepsze teledyski oraz posłuchacie najpopularniejszych hitów zespołu.

EXTAZY to najwyższa półka na rynku muzycznym disco polo. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to zdecydowanie najwyższy czas to zmienić.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Mariusz frontczak [24.12.2019]
Lupiem barco polo dsko
Mariusz frontczak [24.12.2019]
Lupiem barco polo dsko
3 Online « 130 Dziś « 988 142 Odwiedzin