./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Boombastic.
  • 202
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Boombastic

 
Piotr „Piter” Kuśmierczyk i Janek „Johny” Kiepas to liderzy i założyciele grupy Boombastic. Zespół powstał w listopadzie 2014 roku i funkcjonuje z wielkim powodzeniem do dziś.

Tych dwóch niezwykle kreatywnych i dynamicznych mężczyzn zadebiutowało dzięki utworowi „Top Dziewczyna”. Ich przygoda z disco polo rozpoczęła się jednak dużo wcześniej. Zadziwiające może być dla was to, że nie byli oni od zawsze wokalistami, tylko tancerzami. We dwóch tańczyli dla grupy DBomb oraz towarzyszyli podczas wielu koncertów innym gwiazdom polskiej muzyki tanecznej. Ich rozstanie z liderem grupy DBomb Bartkiem Podyaskiem było niezwykle burzliwe.

Piotr i Janek mimo swojej ogromnej pasji i wielkiego zamiłowania do muzyki disco, na co dzień mają zupełnie inne zajęcia, którym poświęcają się bez reszty. I tak, Johny pracuje w branży nieruchomości, choć jego zamiłowaniem jest szeroko rozumiany marketing. Nikogo to nie powinno dziwić, ponieważ skończył on szkołę o profilu ekonomicznym. Warto wspomnieć, iż kiedyś prowadził również szkołę tańca. Z kolei Piter poświęca swój czas potrzebującym i chorym dzieciom, jako wrażliwy i pełen troski wychowawca i terapeuta.

Mimo że w swoim życiu prywatnym mają mnóstwo obowiązków, starają się zawsze w pełni zadowolić swoich fanów. Wspaniale o nich dbają, regularnie opisując swoje muzyczne plany i osiągnięcia na portalu społecznościowym. To właśnie na Facebook’u możecie znaleźć ich profil, by być zawsze na bieżąco. Do śledzenia ich postępów zachęca chociażby fakt, że wokaliści na swoim fanpage’u organizują liczne konkursy z ciekawymi nagrodami.

Pierwszy klip grupy Boombastic miał swoja premierę 26.06.2014 roku, ale ich prawdziwym hitem i z pewnością najlepszym pomysłem okazała się wakacyjna produkcja roku 2015 zatytułowana „Bikini, Mini, Figi”. Piosenka ta pozwala swojemu słuchaczowi na spędzenie czasu w imprezowym, słonecznym i wakacyjnym stylu. Dokładnie takim, jaki został przedstawiony w klipie do tego utworu.

Jeżeli chcecie się świetnie bawić i szukacie na swoją imprezę zespołu, który pozwoli wam się oderwać od problemów dnia codziennego to chłopcy z Boombastic są strzałem w dziesiątkę! Z pewnością uprzyjemnią wam czas i będzie to niebanalna uczta zarówno dla uszu, jak również, przede wszystkim w przypadku żeńskiej części widowni, dla oczu.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
3 Online « 47 Dziś « 992 074 Odwiedzin