./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    One Moment.
  • 147
    Słuchacze

    radia Disco Polo

One Moment

 
One Moment to zespół, który mimo wieloletniego doświadczenia w pracy, w szeroko pojętej branży muzycznej, dopiero niedawno odnalazł swoje miejsce i brzmienie w stylu nazywanym powszechnie disco polo i dance. Lider zespołu przyznaje, że polska muzyka taneczna jest tą, którą powinien zająć się już dawno temu, nie zastanawiając się szczególnie nad tym, dlaczego właśnie tak czuje. Być może było to przeznaczenie Krzysztofa, któremu z powodzeniem – co do tego nie ma wątpliwości – stawił czoła.

One Moment narodził się w Ustce. Przepięknym i malowniczym nadmorskim mieście. Powstał w roku 2013. Wokalistą i liderem grupy jest utalentowany muzycznie Krzysztof Szpot. Jest człowiekiem niezwykle lubianym przez innych. Jego przyjaciele czule mówią do niego Pyza. W branży muzycznej szukał swojego miejsca latami. Jednak nigdy nie żałuje czasu, który poświęcił na zajmowanie się innymi gatunkami muzyki. Twierdzi, że te lata zesłały mu wiele wspaniałych znajomości, które pielęgnuje do dziś. Ludzie poznani dawno temu stale funkcjonują w jego życiu, służąc pomocną dłonią i będąc wsparciem w gorszych chwilach. Muzyk jest doskonałym kompozytorem i aranżerem. Miał zaszczyt niejednokrotnie stanąć na podium, podczas wielu festiwali i konkursów. Występował w znanych programach telewizyjnych. Mogliście zobaczyć go w „Drodze do gwiazd”, czy „Idolu”. Pracowity i utalentowany artysta został doceniony podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2013/2014, zajmując pozycję lidera. Głos Krzysztofa często porównywany jest z głosem Seweryna Krajewskiego. Niejednokrotnie mylono brzmienie lidera One Moment w emitowanych w rozgłośniach radiowych utworach.

W skład One Moment wchodzi również Zbigniew Sawicki. To niezwykle utalentowany muzyk. Jest multiinstrumentalistą, autorem wielu tekstów piosenek i instruktorem do spraw muzyki. Obok mężczyzn na koncertach formacji możecie zobaczyć dwie przepiękne tancerki. To Patrycja Kunysz i Aleksandra Krugła. Bez wątpienia panie dodają waloru estetycznego do granych przez grupę koncertów.

Członkowie zespołu twierdzą, że dochodzi miedzy nimi do sprzeczek, ale jest to całkowicie naturalna kolej rzeczy. Traktują bowiem swój kwartet, jak stare dobre małżeństwo.

Można powiedzieć, że pierwsza piosenka formacji to „Puste słowa”. Była to próba zrozumienia tego, w jakim kierunku chcieliby pójść, tworząc polską muzykę taneczną. Wydaje się, że muzycy odnaleźli swój niepowtarzalny styl, natomiast nie ukrywają, że za jakiś czas być może zmienią obrany przez siebie do tej pory kurs.

Zespół zdążył już nagrać wiele teledysków, które cieszą się niemałą popularnością wśród słuchaczy polskiej muzyki tanecznej. Grupa rozkręca imprezy nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Na ten moment na koncertach prezentują zupełnie nową falę brzmienia.

Największym osiągnięciem One Moment jest fakt, iż ludziom podoba się ich muzyka. Chłopcy robią wszystko, żeby przeboje, jakie tworzą nie były zobowiązujące, chcą pomagać swoim fanom się zrelaksować i jak do tej pory wychodzi im to doskonale. Bez wątpienia każdy z słuchaczy muzyki disco polo i dance życzyłby sobie, żeby podczas koncertów Krzysztof już zawsze czarował swoim głosem, a reszta wspaniałej ekipy porażała swoją niepowtarzalną energią.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
4 Online « 40 Dziś « 992 067 Odwiedzin