./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    JuRaD.
  • 290
    Słuchacze

    radia Disco Polo

JuRaD

 
„Krystian - młody, ambitny i zawsze uśmiechnięty. Sama jego obecność wprawia wszystkich w dobry nastrój. Radek - zdolny, kreatywny i rozważny. To on zawsze podejmuje wszystkie decyzje i czuwa nad wizerunkiem zespołu”. Dokładnie takimi słowami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opisują siebie założyciele zespołu JuRaD: Krystian Dolata i Radosław Szewczyk, którzy w 2008 roku w Szamotułach postanowili stworzyć grupę JuRaD.

Mimo 7 letniego stażu, wokaliści przyznają się, że autorski projekt zajmujący się tworzeniem i wykonywaniem polskiej muzyki tanecznej powstał nie długo ponad rok temu, natomiast na samym początku obejmował przede wszystkim oprawę muzyczną podczas wesel. Pomysł okazał się trafiony w stu procentach, ponieważ dzisiaj, grupa ta jest w czołówce najchętniej słuchanych zespołów Disco Polo Dance. Na oficjalnym kanale na YouTube z łatwością znajdziesz nagrania z koncertów zespołu, oraz ich teledyski.

Nazwa grupy wzięła się od imienia jednego z piosenkarzy (Radek) oraz przezwiska drugiego (Juby). Chłopcy mimo niedługiego istnienia jako zespół grający własną oryginalną muzykę, cały czas walczą o jak największą publiczność, występując podczas wielkiej ilości koncertów. JuRaD na swoim koncie mają 3 teledyski, ale na ich oficjalnym profilu na Facebooku możesz cały czas śledzić fotorelacje z planu zdjęciowego do ich najnowszych wideoprodukcji.

Najbardziej znaną piosenką zespołu jest „Dominika”, którą na pewno słyszałeś już nie jeden raz. Artyści doskonale ze sobą współpracują, a ich wzajemna relacja na scenie sprawia, że na Twojej twarzy na pewno pojawi się uśmiech. Nie powinno to dziwić, ponieważ Krystian i Jarek znają się od lat. Wspólnie uczęszczali do szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum, a teraz pracują w tej samej firmie.

Dobra zabawa w rewelacyjnym klimacie, energia, młodość i chęć rozwoju. Wszystkie te słowa opisują właśnie zespół JuRaD, którego piosenki są nieodłącznym atrybutem szalonego melanżu.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
2 Online « 140 Dziś « 988 152 Odwiedzin