./tresc/TR_impreza.php./include/site_tools/_site_template_1_COL.php
After Party
Akcent
Baciary
Bayer Full
Boomcyk
Boys
Champion
Classic
Cliver
D-Bomb
Defis
Drossel
Extazy
Gentleman's
Letni Chamski Podryw
Long&Junior
Megustar
Mig
Mirage
Piękni i Młodzi
Power Play
Rompey
Solaris
Tomasz Niecik
Boys
Niedziela 17 lutego
Rzeszów
HALA
Megustar
Niedziela 17 lutego
Frampol
Hala Widowiskowa.
Solaris
Niedziela 17 lutego
Zamość
Hala OSiR
Akcent
Niedziela 17 lutego
Rzeszów
Hala Widowiskowo-Sportowa.
Baciary
Czwartek 21 lutego
Zakopane
Restauracja Watra.
Akcent
Piątek 22 lutego
Warszawa
Hulakula.
Power Play
Piątek 22 lutego
Rzeszów
BAJKA
Baciary
Piątek 22 lutego
Bielsko-Biała
KLUB KLIMAT
D-Bomb
Sobota 23 lutego
Bruksela
Koncert.
Boys
Sobota 23 lutego
Olsztyn
FACE CLUB
Boys
Sobota 23 lutego
Gwiździny
IBIZA
Mig
Sobota 23 lutego
Piła
X-DEMON
Power Play
Sobota 23 lutego
Baćkowice
MILANO
Baciary
Sobota 23 lutego
Krzyszkowice
Restauracja Krakowiacy i Górale.
Letni Chamski Podryw
Sobota 23 lutego
Wrocław
A2-CENTRUM KONCERTOWE
Mirage
Sobota 23 lutego
Pisanica
HOTEL IRYS
After Party
Sobota 23 lutego
Szczecin
Klub Pinokio.
After Party
Sobota 23 lutego
Choszczno
Klub Avakodo.
Baciary
Czwartek 28 lutego
Zakopane
Restauracja Watra.
Akcent
Piątek 1 marca
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka.
D-Bomb
Piątek 1 marca
Wilga
InterCars.
Drossel
Piątek 1 marca
Knybawa
Hotel nad Wisłą
Mig
Piątek 1 marca
Warszawa
Hulakula.
Power Play
Piątek 1 marca
Bydgoszcz
HALA
Power Play
Piątek 1 marca
Krzywiń
DOM STRAŻAKA
D-Bomb
Sobota 2 marca
Krzywiń
Sala Widowiskowa.
Power Play
Sobota 2 marca
Kock
DOM WESELNY ROSE
Power Play
Sobota 2 marca
Wilga
MEGA MUSIC
After Party
Sobota 2 marca
Przytkowice
Klub Energy.
Classic
Wtorek 5 marca
Chełm
UL.GRANICZNA 27
Akcent
Piątek 8 marca
Bełchatów
Hala Energia.
Piękni i Młodzi
Piątek 8 marca
Łódź
Atlas Arena.
Bayer Full
Piątek 8 marca
Łódź
atlas arena
After Party
Piątek 8 marca
Tomaszów Mazowiecki
Gala.
After Party
Piątek 8 marca
Biała Panieńska
Biały Dwór.
D-Bomb
Sobota 9 marca
Zawiercie
Klub Fabryka.
Akcent
Sobota 9 marca
Gliwice
Koncert.
Classic
Sobota 9 marca
Skarszewy
KLUB CONCORDIA
Champion
Sobota 9 marca
Bałtów
Bałtowski Zapiecek
Akcent
Sobota 23 marca
Rotterdam
Koncert.
Gentleman's
Sobota 4 maja
Oleśnica
MAJÓWKA.
Tomasz Niecik
Sobota 4 maja
Oleśnica
majówka
Rompey
Sobota 4 maja
Oleśnica
Majówka Oleśnica
Cliver
Niedziela 2 czerwca
Gąbin
płocki
PRZY RATUSZU.
Long&Junior
Piątek 5 lipca
Sosnowiec
GÓRKA ŚRODULSKA
Cliver
Sobota 13 lipca
Jedwabne
łomżyński
MOK ul. Piękna 8
Boomcyk
Piątek 19 lipca
Moryń
koncert
Cliver
Sobota 24 sierpnia
Kikół
lipnowski
Boisko piłkarskie.
Cliver
Niedziela 1 września
Dominów
Plac przy Urzędzie Gminy.
Boys
Sobota 21 września
Warszawa
Pge Narodowy
After Party
Sobota 21 września
Warszawa
PGE
Extazy
Sobota 21 września
Warszawa
Narodowy PGE
Defis
Sobota 21 września
Warszawa
Koncert-PGE NARODOWY
2 Online « 22 Dziś « 538 118 Odwiedzin