./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Mavers.
  • 220
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Mavers

 
Mariusz Głodowski to leader i twórca grupy muzyczno-tanecznej Mavers wywodzącej się z okolic Płocka. To Mariusz jest wokalistą w zespole jak i autorem wszystkich utworów. Grupa Mavers bardzo szybko odniosła sukces, grając muzykę z pogranicza dance i kultowego disco polo.

Podczas koncertów zespołu, oprócz Mariusza, na scenie zawsze pojawia się sekcja instrumentalna, która potrafi rozruszać nawet najsztywniejszych słuchaczy. Skuteczne zachęcanie ludzi do dobrej zabawy jest powodem, przez który Mariusz Głodowski stał się uznanym i cenionym wodzirejem na wszelkich imprezach tanecznych.

Zanim jednak wokalista sam zaczął być zapraszany jako gwiazda wieczoru, swoje początki wspomina jako support takich gwiazd polskiej sceny muzycznej jak: Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski czy Krzysztof Krawczyk.

Zespół bierze udział w koncertach klubowych oraz tych organizowanych przez gminy i powiaty w całej Polsce. Za największe koncertowe osiągnięcia Mavers uważa występy podczas Biesiad Kasztelańskich, na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie, oraz Pożegnaniu Lata w Iłowie.

Piosenki grupy Mavers takie jak: Pragnę Cię kochać, Ta sama droga, czy wielki hit disco 2015 r. Ona ma to coś (strzał w dziesiątkę) zobaczymy w POLO TV oraz w Polsacie. Najlepsze przeboje Mavers usłyszymy również w radio: Vox Fm, Plus, Fama czy Hit Włocławek.

Zespół Mariusza Głodowskiego specjalizuje się w obsłudze imprez okolicznościowych. Prowadzi także imprezy integracyjne dla firm i różnych instytucji. Więc, jeżeli szykujesz huczne przyjęcie i chcesz się dobrze bawić całą noc, wystarczy, że skontaktujesz się z managerem zespołu.

Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, Mavers posiada swoją stronę internetową, fanpage na Facebooku oraz kanał z własnymi teledyskami na Youtube. Na stronie internetowej zespołu znajdziesz informacje dotyczące grupy i jej leadera, teledyski, utwory w formacie mp3 - zarówno autorskie jak i covery, oraz obszerną galerię zdjęć z koncertów Mavers. Na stronie znajdują się także wszelkie dane potrzebne do kontaktu z zespołem.

Jeżeli lubisz żywą, świeżą muzykę, w której żyłach płynie dobre klasyczne disco polo to zdecydowanie zespół Mavers warty jest twojej uwagi.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
HENRYK GLODOWSKI Z PRZELEWIC. [03.11.2016]
DAWNO SLUCHALEM TEN ZESPOL NIE WIEDZAC ZE TO SYN MOJEGO KUZYNA. JESTESCIE FAJNI . MARIUSZ GORACO CIEBIE I POZOSTALYCH CZLONKOW ZESPOLU MAVERS POZDRAWIAM. FAJNY REPERUAR.
HENRYK GLODOWSKI Z PRZELEWIC. [03.11.2016]
DAWNO SLUCHALEM TEN ZESPOL NIE WIEDZAC ZE TO SYN MOJEGO KUZYNA. JESTESCIE FAJNI . MARIUSZ GORACO CIEBIE I POZOSTALYCH CZLONKOW ZESPOLU MAVERS POZDRAWIAM. FAJNY REPERUAR.
3 Online « 49 Dziś « 992 076 Odwiedzin