./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Lili - Ja chcę się bawić
   
  Komentarze
  Disco Party
  Falo wita sympatycznego Majora i jak zwykle
  prosi o nagranko Katowice nocą .
  pozdrawia
  Falko
  Falko
  05.07.2021
  Radio Polo
  Pozdrowienia dla Malinki z Babina woj.zachodniopomorskie.
  Wiesław
  28.06.2021
  Disco Party
  Pozdrowienia dla firmy bb serwis ktora meczy się przy ukladaniu płytek. Pozdrawia wąski. Proszę o piosenkę przekozacka jest ta laska.
  wąski
  26.05.2021
  Disco Party
  Można pozdrowić mojego najlepszego brata Krecika ?
  Bump
  22.05.2021
  Disco Planeta
  Siemka
  Mareczek
  05.05.2021
  Radio Polo
  Pozdrawiam caly umces
  Marcin
  22.04.2021
  Disco Party
  Pozdro dla prowadzacego
  ex
  30.01.2021
  Radio Polo
  Prosze o piosenke niebianskie oczy
  Czarnulka
  03.01.2021
  Radio Polo
  Superr radio pozdrawiam swojego przyszlego meza Piotra
  Beata Lipczak
  03.01.2021
  Radio Polo
  pozdeowienia
  eliza
  06.12.2020
   
  Nadchodzące Imprezy
  2 Online « 95 Dziś « 854 896 Odwiedzin