./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Czadoman - Kochane Panie
   
  Komentarze
  Disco Party
  Zajebiście gracie
  Marek Misztal
  27.09.2022
  Radio IRN
  Nadal posiadam legitymacje prasową Radia IRN :) Pozdrawiam Krzyśka M.
  Łukasz
  28.08.2022
  Disco Party
  serdeczne pozdrowionka dla prowadzącej audycje proszę o piosenkę pt. uwięziona w wykonaniu drezdenko kubas .pozdrawiam .
  marta 18
  22.08.2022
  Disco Party
  Pozdrowienia z czech prosze o siwy koniu
  Krystian Hejlasz
  05.07.2022
  Disco Party
  Pozdrawiam całą redakcję najlepszego radyjka na świecie oraz Aneczki Pasek i brata Tomasza prosimy o utwór granica w wykonywaniu Boys
  Dario z Piotrkowa
  18.06.2022
  Radio Nedds 24
  RADIO ZAKORWISTE?!!! SLUCHAM TEGO RADIA CODZIENNIE, JAK MI TYLKO CZAS POZWOLI?!!!
  Kavy
  06.06.2022
  Disco Party
  pozdrawiam zoneczke poprosze doniej piosenke malina
  fredziu
  20.05.2022
  Dobra Stacja
  Zajebioza
  Manio
  15.05.2022
  Disco Party
  pozdrawiam krysie proszę o piosenke malina
  fredziu
  18.04.2022
  Disco Planeta
  zdrowych świat wielkanocnych dla kasi która jest daleko poza granica dołacza sie mama
  tata
  17.04.2022
   
  Nadchodzące Imprezy
  5 Online « 145 Dziś « 988 157 Odwiedzin