./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Sylwia i Tomek.
  • 327
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Sylwia i Tomek

 
Rewolucje wizerunkowe mają różne skutki, niekoniecznie korzystne… jednak nie w tym przypadku! Kiedy formacja X-TRANS postanowiła zmienić nazwę kojarzącą się z imionami wykonawców, czyli SYLWIA I TOMEK, przyszłość zespołu stanęła przed wielką niewiadomą. Obok szyldu kapeli przeobraził się także profil muzyczny zespołu – brzmienie nabrało jeszcze bardziej rytmicznego charakteru, który podkreśla soczysta linia basu, a wizerunkowo nastąpiło prawdziwe przeobrażenie z kosmicznego oblicza na zupełnie nowy image – ekipa jest jeszcze bardziej humorystyczna i ironiczna łącząc kiczowatą swojskość z nutką pociągającego erotyzmu, co daje piorunujący efekt finalny.

Już pierwszy teledysk Sylwii Lewandowskiej i Tomka Ługowskiego musiał być prawdziwym trzęsieniem ziemi dla ich wiernym fanów. Kawałek "Weź mnie", skomponowany przez zespół wspólnie z Rafałem Bieniem intryguje samym tytułem. Równie prowokujący okazuje się teledysk, dokumentujący z dużym rozmachem optyczną metamorfozę zespołu, tworząc w tym wypadku naprawdę gorący materiał: Stęskniona czułości gospocha ponętnie kokietuje samotnego faceta, wpadającym w ucho refrenem "Weź mnie". Nie było innego wyjścia – singiel od pierwszych dni publikacji stał się hitem internetu. Zespół nie zamierzał jednak zwalniać tempa. Z dużą konsekwencją kontynuował swój nowy, ekscentryczny wizerunek w kolejnych nagraniach, takich jak przykładowo "Mydełko Fa", "Boska nieznajoma" lub w nawiązującym do kultowej komedii kawałku "Jadźka, pomocy chcesz?".

Warto też podkreślić, że artyści bardzo umiejętnie dbają o swój osobliwy autoportret i jego reklamę nie tylko w trakcie barwnych występów na żywo, ale także w telewizji, jak przykładowo podczas występów w znanym muzycznym show "Must Be The Music", gdzie w sarkastyczny sposób odnieśli się do oceny jury.

Niewątpliwie formacja SYLWIA I TOMEK dzięki oryginalnemu pomysłowi na siebie oraz niebanalnych, tanecznych utworach z bardzo chwytliwymi tekstami, jest wschodzącą gwiazdą disco-polo na polskim rynku muzycznym.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
4 Online « 136 Dziś « 988 148 Odwiedzin