./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    Bobi.
  • 293
    Słuchacze

    radia Disco Polo

Bobi

 
Jeżeli w polskiej muzyce tanecznej szukasz profesjonalizmu, wielkiego talentu muzycznego i zdolności do zjednywania sobie rzeszy fanów, powinieneś posłuchać chociaż jednego z utworów zespołu Bobi. Lider grupy, dzięki ogromnej determinacji, mocnemu głosowi i niezwykle męskiej urodzie, z pewnością sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, słuchając i oglądając jego utwory.

Zespół Bobi rozpoczął swoją działalność w 1997 roku w małej miejscowości Okuniew pod Warszawą. Wokalistą i liderem jest Dariusz Mata – Bobi. Pierwszym dużym koncertem i zarazem debiutem artysty był występ na festiwalu muzyki tanecznej w Katowickim Spodku w roku 1998. Pokazał się wtedy z jak najlepszej strony, prezentując utwory: „Chłopak na niepogodę” czy „Tyle Słońca”, które emitowane były w programie Disco Relax w telewizji Polsat.

Już w rok po tym wydarzeniu ukazała się płyta wokalisty, na której nagrał hity: „Szesnaście lat” i „Nie Odchodź”. Pierwszy z nich, aż dwa miesiące brylował na pierwszym miejscu listy przebojów Disco Relax. Kolejny album „Bo z dziewczynami”, wydany w 2000 roku również okazał się przebojem. Bobi nadał nowe życie piosence, która lata temu wykonywana była przez wielkiego artystę Jerzego Połomskiego. Po roku ukazała się płyta pod tytułem „Taki Bobi”, gdzie odnaleźć można piosenkę o tym samym tytule oraz wielki hit „Być przy Tobie”.

Kolejne lata były nieco mniej aktywne. Poza działalnością koncertową, udzielaniem wywiadów oraz uczestnictwem w znanym przez wszystkich programie „Rozmowy w toku”, emitowanym przez stacje TVN, Bobi tworzył kompozycje, które nie były przedstawiane szerszej publiczności. Dopiero po latach ujrzały światło dzienne i okazały się strzałem w dziesiątkę. Mowa tu o utworach „Za tobą tęsknię” (2008 rok) i „W siódmym niebie” (2009 rok). „2010” to album który zapewnił wokaliście kolejny wielki powrót. Nagrane na nim przeboje: „Najpiękniejsze oczy”, „Noce Gorące” czy „Dziewczyna taka jak ta”, doczekały się wspaniałych teledysków, które w niezwykle krótkim czasie osiągnęły niezliczoną ilość odsłon na portalu YouTube.

Sukces odniesiony przez Bobiego dodał mu skrzydeł, co skutkowało nagraniem kolejnych piosenek. „Pożądaj całuj”, zaśpiewał na ogólnopolskim festiwalu muzyki tanecznej „Disco Hit Festiwal” w Kobylnicy. Jednak utworem, który przyniósł mu wielkie szczęście i zapoczątkował przełom w jego karierze był „Ela Ela”. W przeciągu miesiąca wszyscy miłośnicy muzyki tanecznej śpiewali go w całej Polsce. Właśnie ta piosenka sprawiła, iż popularność Bobiego znacznie wzrosła, a ilość kontraktów na zagranie koncertów zarówno plenerowych jak i tych w klubach dyskotekowych w całym kraju zdecydowanie się powiększyła. Dobra passa nie miała końca. Wydany w roku 2014 przez firmę fonograficzną Folk album „Halo Halo”, odniósł zapowiadany sukces, a nagrane rok później dzieło „Heja Hej” cieszyła się rekordową ilością odsłon na portalu YouTube. Każdy mógł obejrzeć klip, ponieważ był niezwykle często emitowany przez: Polo TV i Disco Polo Music, ale też przez ogólnopolską stację radiową Vox FM. Nikt nie ma wątpliwości, że najnowszy utwór wokalisty „Cudny Aniele” będzie takim samym hitem jak wszystkie poprzednie.

Artysta dba o to, by jego występy były prawdziwą ucztą nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Na każdym z koncertów obok Bobiego zobaczyć można piękne tancerki, które prezentują wspaniałe choreografie.

Bez żadnego wahania każdy kto zna Bobiego stawia go obok największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Jego styl oraz dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół sprawiają, że nie da się go ominąć bez zainteresowania jego twórczością. Charyzma Darka i wspaniały kontakt z publicznością pozwalają mu z łatwością rozkręcić każdą imprezę.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Wiktor pluta [16.04.2019]
Hej. Kolego. Co. Robisz. Kedy. Śpiewasz. Dla mie. Wiktora
Plutay. Znam. Zepoły. Dysco. Polo.
Wiktor pluta [16.04.2019]
Hej. Kolego. Co. Robisz. Kedy. Śpiewasz. Dla mie. Wiktora
Plutay. Znam. Zepoły. Dysco. Polo.
2 Online « 27 Dziś « 1 001 110 Odwiedzin