./tresc/zespol_informacje.php./include/site_tools/_site_template_2_COL.php
  • 0
    Głosów dla
    ELISE.
  • 289
    Słuchacze

    radia Disco Polo

ELISE

 
Eliza Wietrzyńska jest twórczynią i wokalistką wyjątkowego autorskiego projektu muzycznego ELISE. Muzyka ELISE to połączenie nowoczesnych i gorących rytmów. Znajdziecie w jej utworach klimaty dance'owe i popowe. A to wszystko ze szczyptą seksownego r'n'b.

Przez dłuższy okres wokalistka dobrze czuła się w rockowo-popowej stylistyce. Od pewnego czasu możemy jej posłuchać w utworach należących do nurtu muzyki tanecznej.

Eliza jest wszechstronną młodą osobą pochodzącą z Sosnowca. Sama śpiewa, gra na pianinie, komponuje i pisze teksty. Ogólnopolską popularność zdobyła dzięki udziałom w telewizyjnych show muzycznych. Była finalistką w 3 edycji BITWY NA GŁOSY - programie emitowanym w TVP2. Brała także udział w show DISCO STAR, stworzonym przez PoloTV i odkrywającym nowe gwiazdy muzyki disco polo. Eliza Wietrzyńska zdobyła także tytuł "Najlepsza wokalistka festiwalu Brenna Rock & Blues Festival" w 2010 roku. Jej dorobek to również wysokie miejsca w krajowych konkursach zarówno wokalnych jak i pianistycznych. Od 2009 roku Eliza współpracuje z zespołem Echotown.

Zespół ELISE powstał w 2014 roku i od tamtego czasu sprawnie wspina się coraz wyżej po stopniach kariery na scenie disco dance. Najnowszy teledysk "Nielegalna" to wysokiej jakości połączenie mocnego wokalu z niebanalnym tekstem i wpadającą w ucho warstwą muzyczną.

Eliza Wietrzyńska jest jedną z pierwszych artystek w Polsce, które prowadzą swojego wideobloga, gdzie artystka opowiada o sobie, swojej grupie ELISE i wszystkim, co ją pasjonuje. Oprócz bloga, artystka posiada oficjalny fanpage na Facebooku, kanał na YouTube oraz konto na Soundcloud. Na Facebooku zawsze znajdziecie najświeższe informacje dotyczące ELISE, np. to gdzie będzie grała następny koncert. Oficjalna strona internetowa ELISE pozwoli wam dowiedzieć się, czegoś więcej o artystce, obejrzeć galerię z jej zdjęciami, posłuchać utworów piosenkarki czy sprawdzić terminarz występów.

Sama artystka pisze, że jest prawdziwą pasjonatką, że śpiew to tlen, którym oddycha, muzyka to ziemia, po której kroczy, a komponowanie - to wszechświat, bez którego nic dla niej nie mogłoby istnieć. Takie podejście do twórczości to gwarancja sukcesu. Byle tak dalej!

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
1 Online « 140 Dziś « 988 152 Odwiedzin